Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit néznél meg Londonban?

Mit néznél meg Londonban?

Figyelt kérdés

Londonba kell utaznom a nagykövetségre, és arra gondoltam, ha már elmegyek, akkor lássak is valamit, a benzin, meg a költségek a nagykövetségen úgy is meglesznek. (Lányom útlevelét intézzük) Délután 4-re van időpontom, és arra gondoltam, előző nap mennék Londonba, hogy körülnézzek, már néztem szállást a városközpontban (hihetetlen, de elérhető áron), és miután végeztünk a nagykövetségen, spuri haza. Ötleteket várok, te mit néznél meg, ha lenne egy napod Londonban?

Én a Madame Tussauds múzeumot tuti megnézem, és mivel tudom, hogy kedvenc színészem kézlenyomata is megtalálható Londonban, így azt se hagyom ki. Te mit néznél meg?


2011. máj. 22. 16:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

óh, nem haragszom, sőt, örülök, ha valaki részletes:D

Ja még annyit, hogy alapból sokat vártál kinn a Madame tusseau múzeum előtt? Mert abból ítélve, hogy ki tudod választani, hogy mely félórában akarod átvenni a jegyed, nem lehet olyan sok idő, mire bejutsz...remélem.

2011. máj. 24. 15:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Több kapu van,mi a csoportoshoz mentünk,és az eggyik nő ismert ott valakit (aki engedi be az embereket) és így előtérbe tett minket(csupán 10 percet álltunk így).Egyedül külön ott még nem voltam,sajnos így nem tudom,hogy mennyi időt kell sorba állni.:( Szerintem tegyél föl arról is kérédst,hátha valaki volt már így egyedül is.
2011. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!