Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit néznél meg Londonban?

Mit néznél meg Londonban?

Figyelt kérdés

Londonba kell utaznom a nagykövetségre, és arra gondoltam, ha már elmegyek, akkor lássak is valamit, a benzin, meg a költségek a nagykövetségen úgy is meglesznek. (Lányom útlevelét intézzük) Délután 4-re van időpontom, és arra gondoltam, előző nap mennék Londonba, hogy körülnézzek, már néztem szállást a városközpontban (hihetetlen, de elérhető áron), és miután végeztünk a nagykövetségen, spuri haza. Ötleteket várok, te mit néznél meg, ha lenne egy napod Londonban?

Én a Madame Tussauds múzeumot tuti megnézem, és mivel tudom, hogy kedvenc színészem kézlenyomata is megtalálható Londonban, így azt se hagyom ki. Te mit néznél meg?


2011. máj. 22. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A panoptikumban már voltam,

viszont az óriáskeréken még nem. Tehát azt nézném meg.

2011. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A Madame Tussauds tényleg ngayon,jó (ha oda mész,a a 4D-s mozira is menj,be,hidd el megérni kivárni a sorod,és amúgy is max 30 perc mire sorra kerülsz,tehát nem egy örökkévalóság...).Ezen felül a London Eye-ról gyönyörű a kilátás,és még érdemes bemenni a Westminsterbe.Ha vásárolgatni szeretnél,akkor Oxford street,bár itt rengetegen vannak,és általában drágák a cuccok,de Londonnak is vannak "kerületei",úgy mint Budapestnek,és pl Chessingtonban van ASDA(olyasmi mint a Sainsbury,vagy Tesco),ahol lehet venni ajándéknak olcsón teákat,csokit...stb.

Ja,és még egy: a múzeumokban ingyen lehet bemenni,tehát nagyon ajánlom a British Múzeumot,csak vigyázz el ne tévedj mert baromi nagy ;)) (én fél órát kerestem a kijáratot :D )

És persze még érdemes a palotát,a Hyde parkot,is megnézni.Trafargal tér is szép (ehhez nagyon közel van az Oxford street,akár gyalog is csak 2-3 km)

Szóval nagyon sok hely van,egy nap kevés rá,de azért leírtam párat,tudsz választani ;) Jó utat! :)

2011. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok,én a helyedben taxival,meg busszal mennék,mert,most lesz londonban az olimpia,és ezért sok az építkezés felujítás,és szinte lehetetlen parkolóhelyet találni a belvárosban!
2011. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, autóval mennénk lehet, erre nem is gondoltam, hogy lehet nincs parkoló az olimpia miatt
2011. máj. 22. 16:45
 5/12 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy néztem, hogy fél órásak a jegyek a Madame Tusseau múzeumban, legalább is nekem úgy tűnik ki, mert úgy írja, hogy válasszak: 9:00-9:30, vagy 9:30-10:00, és így tovább.
2011. máj. 22. 16:54
 6/12 anonim ***** válasza:

megint 2. vagyok...:D

A Madame Tussauds-ba megveszed a jegyed,és addig vagy,ameddig akarsz...nem időkorlátos...

2011. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor mér írja ki az időkorlátot?, azért, mert azon az időn belül kell odaérkezned?
2011. máj. 22. 18:09
 8/12 A kérdező kommentje:
Mikor voltál ott utoljára, mert lehet, hogy azóta változtattak, nézz már meg léci te is, és hazuttólj már meg hogy te is úgy vetted a jegyet, hogy ki volt írva az idő, még sem rugdostak ki. Mert nekem most úgy tűnik, hogy időkorlátos. Ja és te mennyi időt töltöttél el odabenn? Mer ha mondjuk bemegyek, eltöltök egy órát, de a jegyem szerint csak fél órára vagyok jogosult, és kifelé nem kérik el a jegyemet, akkor oké. Nem szeretnék úgy járni, hogy otthagyom a gatyámat is.
2011. máj. 22. 18:15
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja és még valami: Mivel kicsi babával (egy éves se) megyünk, ezért autóval megyünk, de bajban vagyunk, mert úgy látom, Londonban sehol sem lehet megállni.

Kedves második, te mivel mentél Londonba? Tudsz parkoló helyet, mert én már a supermarket-okat is megnéztem a közelben, de úgy látom, hogy pl ott van a nagykövetséghez közel a tesco hatalmas épülete, de parkoló egy szál se (műholdas, utcanézetben legalább is nem látok:( ) Mellesleg a nagykövettségnek sincs parkolója....fogalmam sincs, mi lesz velünk így.:( Vigyük a hátunkon az autót? Az jutott eszembe, hogy hogy a túróba lehet parkolni annak, aki ott lakik, aztán láttam, hogy a parkolóhelyeken (már ahol van), ki van írva, hogy csak helyi lakos parkolhat ott (ezt egy az autóba kitett tábla igazolja), de akkor is a tesconál egy szál parkoló sincs, hazafele viszi a bevásárló kosarat az ember? vagy taxizik, miközben van kocsija? Hát ez tiszta röhej. Azt hiszem írok ki még egy kérdést Hol parkolsz Londonban címmel:(

2011. máj. 22. 18:21
 10/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Április végén voltam egy hetet,de most busszal mentünk,és nem repülővel,tehát így egyszerű volt: kitett minket a busz minden hely előtt,és elment leparkolni.A belvárosban találsz parkolóházakat,viszont az árakat nem tudom (szerintem olyan horribils nem lehet,mert a busz mindíg ott parkolt,akár egy fél napon keresztül is).De próbálj meg keresni olyan helyeket,ahol kissebb bevásárló rész van (több önálló bolt van egy helyen),mert ott általában szokott lenni.

Egyébként találtam Neked két linket a madametauusauds.com-om,hogy hol tudsz parkólot találni (legalul van a két link): [link]

A panotikumban mi egy ilyen jegyet vettünk : [link]

és ezzel mentünk a londoneye ra is.

Mi egyébként 4-5 órát voltunk bent + a 4D mozi.

Egyébként rájöttem,hogy mi az az időkorlát amit te néztél.Az nem időkorlát,hanem az hogy mikor akarod átvenni a jegyedet,mert nem mindegy,hogy délelőtt vagy délután.Apróbetűs részben benne van :).Kifelé meg nem ellenőrzik,ha a panotikumon végigmész,utánna az utad a moziba megy,ez ha akarsz bemész,kijösz,és kint fog állni két fickó,akik közül az egyik a kijárat felé,a másik vissza a panotikumba mutat(körbe lehet menni mégeygszer).


Ja,és bocsi a regényért,de csak így sikerült :),de remélem tudtam segíteni! :)

2011. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!