Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bibionéba kb. mennyi pénzt...

Bibionéba kb. mennyi pénzt vigyünk? Mennyibe kerül az élelmiszer, sonka, sajt 1 üveg ücsi, pizza, tészták? Éttermek milyen árban vannak?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi, sok gyermekkel mennénk.
2011. máj. 15. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Már többször voltam.

A központi parkolóban van kirakodóvásár és piac.

Ott mindent olcsón meg tudsz venni.

2011. máj. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magyarországgal összehasonlítva kb.:

Kaja árakban számolhatsz kb 175%-200% -os árakkal étteremben

120-150% százalákos árakkal nagyobb szupermarketekben

2011. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A pékáruk drágábbak, a többi nem vészes.

Voltam már többször ott nyaralni, de én nem tapasztaltam, hogy 2x annyiba kerülne, mint itthon.

2011. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dolorien válasza:
A hús nagyon drága, tejfölt mi még egyszer sem találtunk, a pékáru viszont attól függ, hogy hol veszed. Egyébként valami nagyon olcsó, valami pedig normál áron van... az itthonihoz képest.
2011. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dolorien válasza:
Elsőnek: a piac hátránya, hogy csak keddenként van, és iszonyat nagy a tömeg...
2011. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dolorien válasza:

Bocs, hogy ennyiszer írok:D egy nagyon jó tipp: magyaros szűzérme! Itthonról hús, fagyasztva és hűtőtáskába, amíg oda nem értek, hozzá üveges lecsó, és a szupermarketben lehet venni nagy zacskóval sima chipset szuper olcsón. Mi ezt esszük már évek óta valamelyik nap, ha ott vagyunk, és mindenkinek bejön;)

Amit tudok ajánlani ott, az a mortadella... mennyei, és szerintem a gyerekeknek bejön majd, hogy óriási. A szupermarketben lehet mindenféle édességet venni, amit itt nem kapsz, tehát újdonság, finomság, valamelyik játékkal van, például a pálcikák, amiket nutellába kell mártogatni, ami mellé van, és ezek ára is elfogadható. Pizzát a sétálóutcán mindenhol találsz, ott lehet válogatni, úgyszintén a fagyizók közül is, de én ajánlanám, ahogy az első szökőkúthoz értek és vége van az épületeknek a tér előtt, jobb oldalon az épületek legvégén van egy fagyizó, egy idős házaspár üzemelteti, és az évek múlásával rájöttünk, ott a legfinomabb a stracsatella... óriási csokidarabok!!!!

A Luna Parkot pedig csak ajánlani tudom. De a piaccal kapcsolatosan, bármiféle ruhaneműt, táskát vagy egyebet érdemes megvenni a piacon, és nem amikor egyből odaértek, mert direkt felemelik hétvégére az árakat a friss üdülőknek. Piacon pedig minden olcsóbb.

Mi 23-án megyünk:P már alig várom.

Jó nyaralást, remélem nem késtem el a válaszokkal.

2011. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!