Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki tud segíteni nekünk angliai...

Ki tud segíteni nekünk angliai úttal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem nyaralni mennénk, hanem dolgozni, legalább egy évre. Találtunk néhány céget, de sajnos egy kis utánanézés után kiderült, hogy egyik sem az "igazi" (megszűnt, becsapta a jelentkezőt, a pénzt meg nem adta vissza). Tudna valaki egy megbízható céget javasolni?

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. máj. 14. 15:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de fel akkor vettek, ha megvan a szerződésem.Inkább kimegyek 3 interjura (fapadossal mondjuk 30.000/db) és utána amikor megvan a szerződésem akkor költözök. És én válogatom meg,hogy hovámegyek dolgozni.

Más kérdés,hogy azoknál az állásoknál ahova én megyek,ott interjú nélkülnem vesznek fel.

2011. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"17:32 a nyelvtudással biztos nincs bajunk , csak tényleg attól félek / félünk, hogy mi van ha nem lesz munka 1-2 hétig mondjuk vagy tovább.


Ezt meg onnan veszem , nem tudom láttad-e ezt az oldalt,


[link]


itt kb minden 2. hozzászólás ilyen hogy légyszi kint vagyunk 2 hete és nincs munka, valaki segítsen .


most igazából nem tudom hogy akkor most mi van. vagy aki arra az oldalra ír azok egyáltalán nem beszélnek angolul mert úgy mentek ki ? akkor meg minek?


de tényleg minden 2. hozzászólás az , szóval biztos van olyan aki tud angolul és mégsem talál munkát . ezért vannak kétségeim "


Igen, ismerem az oldalt, sok kommentelőt ismerek köztük, nagyon sokan kijönnek sajnos úgy hogy nincs nyelvtudásuk, utána meg csodálkoznak hogy nincs munka. Egyébként igen, olyan is van aki nyelvtudással sem talál munkát, de ha megnézed azt, hogy mennyi olyan van akinek így sincs munkája, akkor meglátod, hogy jóval kevesebben vannak. Azt mondom, hogy a nyelvtudás sem egyenlő a biztos munkával, de jóval több rá az esélyed. Egyébként pedig ha valaki tud angolul, akkor nem értem, hogy miért fél itt magának szállást meg munkát keresni? Unokatesóm kijött idén márciusban és kinézett magának az első pár napra egy olcsó diákszállót, közben keresett melót, és talált is. (5 nap alatt, igaz nem egy álommunka, de kezdésnek jó.)

2011. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A másik pedig az, hogy nagyon sokan(nem általánosítok) válogatnak a munkák között. Így persze hogy nem talál állást.
2011. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat és segítséget!

Mi is úgy szeretnénk kimenni, hogy már van biztos állás, mert nincs túl sok pénzünk (útiköltség és bő egy havi költőpénz már összegyűlt, de ezt, ha lehet nem szeretnénk felélni). Szeretnénk elkerülni a közvetítő cégeket, mert, mint írtam, aminek eddig utánanéztünk, szinte mindig átverés volt.

Egyébként mi inkább vidékre szeretnénk menni, pl. kertészetekhez, mert ehhez a szakmánk is kapcsolódik.

2011. máj. 14. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!