Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki tud segíteni nekünk angliai...

Ki tud segíteni nekünk angliai úttal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem nyaralni mennénk, hanem dolgozni, legalább egy évre. Találtunk néhány céget, de sajnos egy kis utánanézés után kiderült, hogy egyik sem az "igazi" (megszűnt, becsapta a jelentkezőt, a pénzt meg nem adta vissza). Tudna valaki egy megbízható céget javasolni?

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. máj. 14. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hello! Én itt élek Londonban. Csak egy jó tanács! Ne közvetítő cégen keresztül menjetek, hanem saját magatok szervezzetek meg mindent! Sokkal biztonságosabb! Amúgy pedig angolul milyen szinten beszéltek? Ez a legfontosabb dolog itt kinnt! Ha nincs nyelvtudás, akkor inkább ne gyertek!
2011. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
így van. ne cégen keresztül menjetek,mert csak azért el kérnek 300.000 forintot,hogy ajánljanak 1-2 céget és akkor még nem kértek pénzt,útra,és szállásra. ez csak pénz lehúzás. érdeklődj h milyen cégek vannak amelyik megbízható. Nyelvtudás elengedhetetlen,de nem kell profin tudni,amúgy azt nézik hogy ha tudsz angolul köszönni,már sokkal jobb helyre tesznek és nem pedig mosogatni valami szállodába. ha alap szinten tudsz akkor próbálkozz felszolgálóként,nem kell tapasztalat,mert egyik ismerősömnek sincs szakács végzettsége még is fel vették szakácsnak. Most meg ő konyha főnők és csak alap szinten tud angolul. remélem tudtam segíteni.
2011. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

jó, és ha tudok angolul középszintnél jobban , akkor is hogy keresek szállást?


kimegyek aztán hol még is ? azt se tudom hogy melyik része olcsóbb londonnak , azt tudom , hogy körzetekre van osztva, és 1es legdrágább stb... de hát kimegyek , és nincs szállásom magamtól hogy találok pl csak úgy?


meg most állás is ? csak úgy besétálok egy pizzériába aztán mondom hogy munkát keresek? megyek tovább és bemegyek egy másikba ? mivan ha nem találok 1-2 hétig mert nem szólnak vissza?


közvetítővel meg alapból biztosít szállást is , meg munkát is .

2011. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mi is erre gondoltunk, mert általában azzal kezdődnek a cégismertetők, hogy mennyit kell fizetni. Egy ismerősön ajánlott egy céget, ő két-három évvel ezelőtt azzal ment ki, csak éppen azóta megszűnt...

A párom nagyon jól beszél angolul, én sokáig más nyelvet tanultam, de általában megértem, amit mondanak. Szeretnék minél hamarabb én is olyan szintre feljönni, hogy a mindennapi életben boldoguljak.

Még egy kérdés: van olyan része Angliának, ahová különösen érdemes menni?

2011. máj. 14. 17:14
 5/14 anonim ***** válasza:
nem mondok semmit. ugy látszik,itt az ember hiába segít másoknak,csak lehordják mindennek. ennyi pénzed van,h kapásból ki tudod fizetni a 300 ezret? szar*od a pénzt vagy mi? mert tudtommal az ember pénz keresti lehetőség miatt megy ki dolgozni és nem azért h kiadjon a nagy semmiért ennyi pénzt. befejeztem.
2011. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17:10-es! Ha tudsz középszinten vagy annál egy kicsit jobban angolul, akkor megtudod nézni a neten hogy mely részei olcsóbbak annak a városnak ahova mész! A másik meg hogy valóban úgy van hogy végigjárod a várost, vagy ha ngay város(pl. London) akkor a környéket és minden olyan helyre bemész, ahol hirdetnek állást és az érdekel. És én azt tapasztaltam, hogy Londonban csak az nem kap munkát aki nem is akar. Én mikor kijöttem 2 nap után dolgozhattam volna az egyik helyi étteremben pincérként, de mivel nagyon jó az angolom és saját szakmámban szerettem volna dolgozni, ezért inkább nem vállaltam el. De a lehetőség ott volt. Azóta pedig a minimálbérnél jóval többet kapok a szakmámban. Szóval a legfontosabb a nyelvtudás!
2011. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kamionos21


nem tudom kinek írtad, egy szóval sem mondtam hogy ügynökséggel mennénk ki, csak leírtam hogy az így biztosabbnak tűnik .


17:32 a nyelvtudással biztos nincs bajunk , csak tényleg attól félek / félünk, hogy mi van ha nem lesz munka 1-2 hétig mondjuk vagy tovább.


Ezt meg onnan veszem , nem tudom láttad-e ezt az oldalt,


[link]


itt kb minden 2. hozzászólás ilyen hogy légyszi kint vagyunk 2 hete és nincs munka, valaki segítsen .


most igazából nem tudom hogy akkor most mi van. vagy aki arra az oldalra ír azok egyáltalán nem beszélnek angolul mert úgy mentek ki ? akkor meg minek?


de tényleg minden 2. hozzászólás az , szóval biztos van olyan aki tud angolul és mégsem talál munkát . ezért vannak kétségeim .

2011. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

17:10 ha ott ülsz az internet előtt akkor használd is.


Már egyetemista koromban is voltam kint dolgozni több országban is, és utána is 2-3 évet több helyen.

Megnézed az álláshirdetéseket, elküldöd az önéletrajzod, ha hívnak kimész interjúra és ha felvettek akkor költözöl. Mi ebben a bonyolult? mindent megtalász a neten.

2011. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

17:47


mondom , hogy túl óvatos is vagyok , itthon is átverik egymást az emberek, most akkor ott nem ? tök jó telefonon lebeszélek egy állásinterjút, SZÓBAN FEL IS VESZNEK , mondom hogy kimegyek 1 héten belül , mondjuk odaérek , és azt mondják hogy bocs, meggondoltuk magunkat?

2011. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nagyon sokan vannak akik minden felelősség nélkül akkor most kimennek, aztán hogy járnak ? írogatnak egy oldalon hogy segítséget kérnek .


hát én így nem akarok járni . biztosra szeretnék kimenni.

2011. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!