Kezdőoldal » Utazás » Európa » London Covent Garden?

London Covent Garden?

Figyelt kérdés
csoporttal valószínűleg itt kapunk szabad programot, és nézetem hogy a környéken van a soho a china town. ezek miyen messze vannak gyalog? és mit érdemes még a környéken megnézni??
2011. máj. 12. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Magában a SOHO-ban is el tudod tölteni a napodat!!
2011. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyik sincs nagyon messze, közel vannak.

A Leicester Square megér egy sétát szerintem, aztán nincs messze a Trafalgar Square sem. És ha már arra jársz, akkor szerintem érdemes megnézni a National Galleryt is. :)

Covent Gardenben van a London Transport Museum, nagyon érdekes, érdemes befizetni rá. De az ajándékboltjukba akkor is bemehetsz, ha nem veszel jegyet. Sok szép dolgot árulnak.

A Covent Garden sok kis üzletet rejt egyébként, meg piac is van, ahol az ember el bír bámészkodni. :)

2011. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a Sohoba mész vidd magaddal a péztárcád :)én nem bírnám ki hogy ne vegyek valamit..csupa világmárka az olcsóbbaktól a gucci meg az armani-ig :D
2011. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!