Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nekivágnátok Angliának?

Nekivágnátok Angliának?

Figyelt kérdés
leteszitek az érettségit, megvan a középfokú nyelvvizsga angolból. elmennétek szerencsét próbálni?
2011. máj. 6. 22:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ki toloncolna már vissza????? Jogod van ott élni,dolgozni,mint EU-s állampolgár. Ésszel kell kimenni, megfelelő tőkével, nem a semmire, meg hogy majd lesz valami, mert aki így gondolkodik hamar hazajön. Konkrétumok nélkül,meg alap angollal nem ajánlom senkinek. Nekem is ha nincs ott a párom hamar hazaútra kényszerültem volna. Szerencsét is lehet próbálni, de nem ajánlott.
2011. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
persze, menj ki mé' most, legalább megláod, hogy amit tanútál angót, mög amit itt böszélnek az eléjgé tájvol ájll egymástú
2011. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

mert nehogy azt hidd, hogy a főnököd, interjúztatót majd úgy fog beszélni mint a BBC riporter. F@szt. Röfögni, böfögni fog.


Ajánlom minden angolnak a My Fair Lady megtekintését :) 85%-a az angoloknak éppolyan büszmén beszél.

2011. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ez igaz, mert kimentem,azt hittem tudok angolul és olyan akcentussal beszéltek,hogy semmit nem értettem. Amit mi itthon az angol órán tanulunk az szép kiejtésű, lassú az igazihoz képest. Én csak lestem sokszor....alap mondatokat nem értettem...
2011. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
MENJÉL MINDENKÉPPEN !!!
2011. máj. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Neki:D
2011. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Csakúgy a vakvilágba kimenni nem ajánlatos, se szállás, se munka. Ajánlom a londonimagyarok.hu-t vagy a magyaroklondonban.hu-t, ezek a szervezetek segítenek munkát találni és biztosítanak viszonylag olcsó szállást. És mondjuk én előbb szereznék egy szakmát is, amiből kint hiány van, mert egy szem érettségivel sosem fogsz az aljamunkák köréből kitörni.
2011. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A nyelv pedig nem hinném, hogy probléma lenne. Az első hetekben furcsa lesz, és sokszor kell majd visszakérdezned, de egy idő után hozzá lehet szokni.
2011. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Menj el főiskolára (ahol angol nyelven felveszsel valami tantárgyat) Magyarországon. Majd ösztöndíjjal kérd át magad bármilyen angolnyelvű országba fél év múlva. Lesz szálásod zsebpénzed és a maradék idődben meg tudsz dolgozni egy kis plusszért!
2011. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
csak az a gáz, h nem szeretek tanulni, és sztem nem fognak felvenni fősulira/egyetemre. hacsak nem írok egy rohadt jó érettségit :/
2011. máj. 9. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!