Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nekivágnátok Angliának?

Nekivágnátok Angliának?

Figyelt kérdés
leteszitek az érettségit, megvan a középfokú nyelvvizsga angolból. elmennétek szerencsét próbálni?
2011. máj. 6. 22:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én igen:)
2011. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Simán.
2011. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
Persze, ki nem hagynám a helyedben! Utána is bármikor visszajöhetsz, de ha sosem tapasztalod ezt meg, akkor később, amikor családod lesz már valószínűleg nem is fogod rászánni magad...
2011. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Persze!
2011. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Bátran. Sajnálom, hogy nem tettem meg már egy pár évvel ezelőtt.
2011. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
gondolkodom is ilyenen de az a baj hogy nincs túl sok bátorságom :S
2011. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

ha lenne "megfelelő tőkém", akkor simán.

sőt nekem most is tervben van egy angol vagy német párhónapos "kiruccanás".

2011. máj. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen!!!! Én 30 évesen feladtam itthon mindent és mentem,mert ez volt a nagy álmom:) igaz, hogy a barátomhoz,aki már régóta kinnt élt. A munkakeresés elég nehéz volt, 3 hónapig semmi... hiába regisztráltam be minden ügynökséghez, végül egy tesco expressbe segitett egy indiai barátunk bejutni,ahol napi 2 órát takarítottam, nem olyan könnyű elhelyezkedni... nagyon sok a külföldi. Mondjuk én nem beszélek jól. A nyelv az mostmár nagyon fontos, régebben nem volt az.

Amúgy ha normálisan dolgozol,akkor sokkal könnyebb a megélhetés, mint itthon. De ismerős nélkül nem mernék nekivágni, mert kell valaki ,aki segít az elején mindenben. Ha egyszer eljutsz oda,hogy jönnél és nincs ismerősöd kinnt,írjál nekem ,hátha tudunk segíteni, egy pár magyarnak már sikerült melót keresnünk a vendéglátásban:) De ehhez folyékonyan kell tudni beszélni!!!!

2011. máj. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
6%
Ott sincsen munka, szval visszatoloncolnak
2011. máj. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Amíg fedezni tudod a létfenntartásodat, addig miért toloncolnának vissza?
2011. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!