Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek belevágjak?

Szerintetek belevágjak?

Figyelt kérdés

Stoppal Magyarországról elinduljak Franciaországba?Mennyi esélyem van hogy odaérjek?Kell hozzá valami engedély?

Vagy menjek repülővel?


2011. máj. 3. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
utolsó! ezt nem értem.épp az hogy egy 100 kilós kigyúrt fickót nem biztos felvesznek.mert félnek tőle meg stb.s egy szőke cicababát még ép hogy inkább felvennének ,nem?! mert milyen csinos,meg amúgy is...
2011. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 habibi ***** válasza:

off:miért kell mindjárt bántani az arabokat??

on:ismerősöm szeptemberben elindult Franciaországba biciklivel, egyedül,azóta sem tudunk róla semmit, a rendőrség sem találja, a családja teljesen tanácstalan, mivel még az útvonalat sem árulta el az ismerősöm, hogy merre megy

én megpróbálnám a stoppolást, de csak valakivel, egyedül csak abban az esetben, ha jó fel vagyok szerelkezve és megtudom magam védeni és beszélem a helyi nyelvet

2011. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért mert valaki sportos, még nem kell hogy olyan feje legyen hogy megijedsz tőle a sötét utcán, és így őt is fel fogják venni, hidd el. A miniszoknyás cicababa meg az első ukrán kamionosnál tovább nem biztos hogy jutna, de ha mégis, akkor utána sírva futna hazáig, az 100.
2011. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Istenem mennyi reakciót váltottam ki egyetlen kérdéssel az emberekből.:)Köszönöm az eddigi válaszokat,reakciókat.Talán tényleg jobb ha repülővel indulok ki.Talán biztonságosabb.

Egyébként f vagyok sportos testalkattal.A tálibokra még nem készültem fel,de szerintem egy repülőtéren inkább előfordul egy tálib harcos mint kisebb falvakon keresztül.

2011. máj. 5. 06:00
 15/15 anonim ***** válasza:

"Talán tényleg jobb ha repülővel indulok ki.Talán biztonságosabb."

1000x biztonságosabb, bár a stoppolás is lehet legalább akkora élmény, mint egy repülőút.

2011. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!