Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek belevágjak?

Szerintetek belevágjak?

Figyelt kérdés

Stoppal Magyarországról elinduljak Franciaországba?Mennyi esélyem van hogy odaérjek?Kell hozzá valami engedély?

Vagy menjek repülővel?


2011. máj. 3. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát ha már így megkérdezted akkor menj repülövel.

Egyébként vannak olyan oldalak ahol lehet utitársat keresni autóra is.

2011. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Először azt akartam írni,hogy mi nemsokára megyünk kocsival haza Angliába,és mivel Franciaországból indulunk komppal át,így ha beszállsz a benzinköltségbe akkor Franciaországig el tudunk vinni..De utána leesett,hogy stoppolni akarsz..Azok meg ugye ingyen utaznak,mert a stoppolásnak ez a lényege.Stoppol, és aki felveszi az elviszi egy darabig ingyen...

Így sok sikert a stoppoláshoz..

2011. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem ne!lehet hogy túl pesszimista vagyok de a mai világban sose lehet tudni kinek az autójába szállsz be:S persze ha viszel magaddal bicskát vagy ehhez hasonlót akkor valamennyire megtudod magad védeni.most persze nem azt mondom hogy rögtön az első autós aki felvesz majd leüt,elrabol meg ilyenek.meg most hogy meg halt bin laden ki tudja az arabok mire készülnek:O na persze biztos nem lesz budapesten egy kocsiba tálib terrorista ,de ki tudjaXD
2011. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az utolsó akkora hülyeséget írt, hogy NA!!!

Arabok bosszúja a stopposok ellen, vagy mi ez a zavaros marhaság??

Meg BICSKÁVAL stoppolni??

2011. máj. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
jó tudom kicsit eltúloztam azt az arabos sztorit.és nem úgy értettem hogy bicskával stoppol a kezébe mint egy parasztgyerek hanem hogy visz magával a táskába,bőröndbe mert ha meg kell magát védenie az ilyen idegbetegek ellen. hjaaj istenem:S
2011. máj. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
utolsó előtti! amúgy meg odaírtam ha nem láttad volna hogy: "Na persze Budapesten nem lesz tálib harcos egy kocsiban." hihetetlen elvont agyi tevékenységgel ezt mondatot ha megjegyezted volna most nem kéne itt pampogni nekem
2011. máj. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az előző válaszolónak! Hihetetlen milyen világot élünk.
2011. máj. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen,igen szerintem is igaza vann adjuk is meg neki a pontot ez tényleg hasznos válasz volt,bizony ám.
2011. máj. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hihetetlen milyen bugyuta ember az előző(ek)!ugyan abban a percben írt 3 kommentet így marhára nem feltűnő hogy magát dicséri xD azért ennyire nem vagyunk ostobák....
2011. máj. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ ki milyen bevállalós. Ismerek olyat aki spanyolba ment stoppal, és semmi gáz nem volt. Persze egy 100 kilós kigyúrt fiú azért sokkal nagyobb eséllyel odaér, mint egy szőke cicababa rózsaszín miniszoknyában, bár az utóbbi nem keveset kaszálhat egy ilyen Budapest-Párizs útvonalon. :)
2011. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!