Kezdőoldal » Utazás » Európa » EU-s tagországban legalább 3...

EU-s tagországban legalább 3 hónapra munkát vállalók? Mesélnétek nekem? Fontos!

Figyelt kérdés

Turizmus szakra járok főiskolára és az évközi szakmai gyakorlatom egy része az, hogy készítsek mélyinterjút olyan emberekkel, akik dolgoztak már EU-s tagországban legalább 3 hónapot, vagy jelenleg is ott élnek, dolgoznak.

Sajnos személyesen nem ismerek ilyen embert, ezért gondoltam, hátha itt volna néhány vállalkozó szellemű ember, aki segítene. :)

Az interjú vázlata, a kérdések megvannak, a feladat az lenne, hogy írásban, minél bővebben kifejtve kéne rájuk válaszolni, az élményeket, tapasztalatokat megírni. (eredetileg persze szóban kellene ezt az egészet megcsinálnom, de annak kivitelezése egy kissé nehézkes ugye...)

Szerintem ez a válaszolgatás max egy órát vesz el az ember életéből. Csak leírod, ami a egyből eszedbe jut, ahogyan egy beszélgetés során mondanád, - ha úgy kérdeznélek.

Természetesen az egész névtelen, semmilyen személyes adatot, információt nem kell megosztani!

Kérlek Titeket, ha tudtok, segítsetek! Ti vagytok az utolsó esélyem!

Aki szeretne ebben részt venni, és segítene rajtam, az legyen szíves, írjon nekem egy e-mailt és a többit majd úgy küldöm!


Köszönöm, hogy elolvastad, és hogy segítesz! :)


2011. ápr. 11. 19:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy csak most válaszolok, de eddig vidéken tartózkodtam, ott pedig nincs net.


Kedves első, neked épp az előbb írtam vissza mailben, de azért ide is leírom:

nem gond, ha valamelyik kérdésre nem tudtok válaszolni, mindegy milyen okból. A lényeg, hogy amire tudtok, arra ne csak egy mondatban, hanem ahogy írtam is, meséljetek. nyugodtan, ami eszetekbe jut.

Ha esetleg annyira nem tudtok mit írni, vagy nincs időtök/kedvetek,és nincs meg a kívánt oldalmennyiség (de azért válaszolgattatok, amire időtök volt) akkor azt is nyugodtan visszaküldhetitek nekem!

Minden egyes (nem egymondatos) válasz kincset ér!


A kérdésre pedig, hogy mi lesz a válaszokkal:

jövő hét elején kellene összesítenem őket, levonni belőlük a következtetést, ezt is papírra kellene vetnem, majd a válaszokkal együtt ki kell nyomtatnom és a hét vége felé leadnom a turizmus tanszékre a gyakorlatot ellenőrző tanárnak. Aztán ők ott az összeset összevetik, meg mindenféle kutatásokba felhasználják. Elég sűrűn végeznek ilyen turizmussal kapcsolatos felméréseket, kutatásokat, stb és ezekbe a diákokat általában ilyen szakmai gyakorlatok keretein belül vonják be.


Erre az egész munkára én egyébként aláírást kapok (már ha rendesen megcsinálom és leadom).

2011. ápr. 20. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!