Kezdőoldal » Utazás » Európa » EU-s tagországban legalább 3...

EU-s tagországban legalább 3 hónapra munkát vállalók? Mesélnétek nekem? Fontos!

Figyelt kérdés

Turizmus szakra járok főiskolára és az évközi szakmai gyakorlatom egy része az, hogy készítsek mélyinterjút olyan emberekkel, akik dolgoztak már EU-s tagországban legalább 3 hónapot, vagy jelenleg is ott élnek, dolgoznak.

Sajnos személyesen nem ismerek ilyen embert, ezért gondoltam, hátha itt volna néhány vállalkozó szellemű ember, aki segítene. :)

Az interjú vázlata, a kérdések megvannak, a feladat az lenne, hogy írásban, minél bővebben kifejtve kéne rájuk válaszolni, az élményeket, tapasztalatokat megírni. (eredetileg persze szóban kellene ezt az egészet megcsinálnom, de annak kivitelezése egy kissé nehézkes ugye...)

Szerintem ez a válaszolgatás max egy órát vesz el az ember életéből. Csak leírod, ami a egyből eszedbe jut, ahogyan egy beszélgetés során mondanád, - ha úgy kérdeznélek.

Természetesen az egész névtelen, semmilyen személyes adatot, információt nem kell megosztani!

Kérlek Titeket, ha tudtok, segítsetek! Ti vagytok az utolsó esélyem!

Aki szeretne ebben részt venni, és segítene rajtam, az legyen szíves, írjon nekem egy e-mailt és a többit majd úgy küldöm!


Köszönöm, hogy elolvastad, és hogy segítesz! :)


2011. ápr. 11. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 4 éve élek/dolgozom Angliában..Szívesen segítek..
2011. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen!


Mindjárt küldök neked egy mailt. :)



Valaki más is esetleg?

Igazából 3-4 ember kellene...

2011. ápr. 11. 20:26
 3/11 anonim válasza:
Szia, én is szívesen segítek. Bár csak egy fél évet töltöttem Cipruson egy szállodában, talán elég lesz :)
2011. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én Finnországban vagyok már 5 éve.
2011. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Bocsi, hogy eddig nem reagáltam vissza, csak suliban voltam.


Kedves tegnapi 20:56-os, neked már küldtem egy mailt.


Kedves 20:58-as Finnországi, téged arra kérnélek, ha tényleg segítenél, akkor légy szíves küldj nekem egy e-mailt a kérdésem alatt található "Privát e-mail a kérdés kiírójának" -ra kattintva, hogy fel tudjam venni veled a kapcsolatot, és el tudjam küldeni a kérdéseket!

Köszi! :)

2011. ápr. 12. 17:56
 6/11 A kérdező kommentje:
*finnországi.
2011. ápr. 12. 17:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy azért írtam mert segíteni akarok.. Ha még szükséged van rá, küld el kérlek.
2011. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

: tegnap 19:54

hogy küldje el neked,ha nem vagy elérhető???

2011. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hm nem vagyok elérhető? Eddig nyilvános volt az e-mailem.. Nem tudom most miért nem látszik, de itt van: jelena@vipmail.hu
2011. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Megkaptam a kérdőívet.Elkezdtem kitölteni,és el is akadtam.

Van jó pár kérdés amire nem tudok válaszolni,mert a kérdés annak szól aki kijött,dolgozott,majd hazament,Vannak olyan kérdések amikre megint nem tudok válaszolni,mert nem vág a kérdéshez,

PL: van-e honvágya,visszamenne-e,milyen szervezet segített,stb..Ezekre képtelen lennék egy mondatnál többet írni..Sok kérdésnél írtam 1-2 oldalt,majd a következő kérdésnél majdnem ugyanazt kellett volna írni..Ha minden kérdésre pontosan válaszolok akkor egy mondatban elmondom,Így viszont csak ismétlem önmagam..

Meglep hogy az elején a bekezdés(ami neked szól mint interjúkészítő) ki van hangsúlyozva hogy több oldalnyi legyen a válasz..Amikor mindent kitöltöttem,észre vettem,hogy 10 oldalnyira duzzadt a "lapok" száma..De nem értem még most sem,hogy miért kell ennyit írni..hiszen így mindent,még a legapróbb gondolataimat is leírtam,és fogalmam sincs,hogy ezt kellene írnom..

Most,hogy befejeztem bizonytalan lettem..

A kérdésem,hogy mit írjak az olyan kérdésekre,hogy " 20. Ha úgy alakulnának a körülmények, visszatérne-e, vagy lenne-e kedve egy másik országban munkát vállalni?"nos erre nem tudok mit írni,mert jelenleg is kint élek..

Egyébként mi lesz a válaszokkal? Mire fogod felhasználni?,(csak kíváncsiság,mert ezt sehol nem olvastam,hogy mi lesz a jövője az őszinteségemnek)

2011. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!