Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban élők! Ha valaki tud...

Londonban élők! Ha valaki tud jó munkaügynökséget ami neki is tetszett és hamar adott munkát akkor lécci írja meg?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 12:32
1 2
 11/11 otto2012 válasza:

Sziasztok,

Én is Munkát keresek már 8 hete de sajna semmi jelenleg nincs.

Voltam a FirstCall agency-ben is. Nos köszönöm szépen. Amikor oda mentem ki kellett tölteni egy tesztet majd regisztrációs adatokat stb. közben mondta a srác hogy food factory work. Nagyon örültem hogy lett vágre munka több hét munkanélküliség után és hogy gyári munka. Hozzá teszem angol nyelven nem nagyon tudok beszélni, de mindenre tudtam válaszolni és mindent megértetem amit mondtak amit nem arra rákérdeztem. lezajlott a regisztráció majd egyből kiküldtek egy helyre dolgozni, Nos én Magyarban 20 évet dolgoztam iparban így tudtam mi az ami várhat.

Elmentem a megadott címre és jelentkeztem, nos nagyon meglepődtem mert a gyári munka egy raktár volt. És Ahol dolgozni kellett egy olyan hely ahol csak tető volt hogy az árú ne ázzon el. A munka abból állt hogy fel kellett menni egy kamion konténerre és a targonca raklapokon rakta fel a dobozokat amelyek 20-30 kg-os súlyúak voltak. Ezeket kellett kézzel a raklapról a konténerbe pakolni. 4 óra hosszát csináltam mivel csak délutánra értem oda de a vége felé már alig bírtam el a dobozokat, nem beszélve a hidegről. Nos nekem elég is volt. Volt ott egy Magyar srác aki mondta hogy havi max 650 fontot kap mert legtöbb alkalommal csak 5 órát dolgoznak mivel gyorsan kell megpakolni a konténereket és elég intenzíven kell dolgozni , azt mehetsz haza. Sajnos én nagyon őrültem volna egy normális munkának de ezt kaptam. Így nem is mentem a következő alkalommal, mert nem bírtam volna 1 hátnál tovább. Nagyon nehéz fizikai munka és a semmiért.

Ennél még az autó mosó is jobb.


Igaz azóta is munkát keresek de talán csak lesz most már.

2012. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!