Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban élők! Ha valaki tud...

Londonban élők! Ha valaki tud jó munkaügynökséget ami neki is tetszett és hamar adott munkát akkor lécci írja meg?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én tudok,,nem is egyet..de nem Londonban élek..hanem Oxfordban.
2011. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Marshall agency. De fizetni kell nekik.
2011. ápr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. válaszoló megírod őket? honnan tudod hogy jók?

2. válaszoló mennyit kell nekik fizetni?

2011. ápr. 1. 18:48
 4/11 anonim ***** válasza:
40 vagy 60 fontot de már másnap van munka...
2011. ápr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hat az még akkor korrekt, én olyat tudok amelyik 150et kér el.
2011. ápr. 2. 11:38
 6/11 anonim válasza:
Engem az oxfordi érdekelne! Mennyit kell fizetni nekik? Mennyire tuti, hogy lesz munka? Mi a neve? esetleg honlapjuk van? Köszi!
2011. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

én a Best Conectiont ajánlom, ha alap fokon beszélsz angolul, és a tesztet ki tudod tölteni ( számokat növekvő csökkenő sorrendbe rakni, alap szavak helyesírása pl loader pickin; szöveges feladatban összeadni, kivonni) nekem raktáros és szerelős munkát adtak, ami nekem jobban bejön mint a vendéglátás. és nincs regisztrációs díj

Most, hogy szezon van 1 heten belül kapsz munkát.


FirstCall: ingyenes reg, reggel 9től két naponta. Egyszerű teszt alapfoku angol, ingyenes üygnökség. Szalag munkát ad, számomra unalmas, de nekem aznapra már tudtak munkát adni.


Parkhouse, sofőr, raktáros munka, ingyenes reg, de kell NI, és 1 hónap munkatapasztalat Angliában.


NI mindenképp csináld meg, és a home officet, ha ezek megvannak utána könnyebben tudsz váltani.


Személy szerint a parkhousenál dolgoznék de messze van és a meló is, a Best C. a jelenlegi befutó nálam, a firstCall csak akkor ha képes vagy 8 óráig egy mozdulatsort csinálni :D

2011. ápr. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
mind 3 ingyenes reg, de NIre legalább időpontod legyen, ha mész regelni
2011. ápr. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Inez.R. válasza:

Egész Európából tesznek fel állásajánlatokat a munkaügyi központok az EURES lapra (Magyarországot kivéve.. :( ).

A szolgáltatás díjmentes, és sok munkaadó biztosít szállást (Főleg a szállodások).

[link]

Az ottani munkaügyi központtal érdemes felvenni a kapcsolatot, az elérhetőségük is kint van..



:)

2011. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nagyon köszönöm a válaszadóknak!
2011. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!