Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik az az ország, vagy...

Melyik az az ország, vagy város, ahová soha nem mennél el újra nyaralni, kirándulni?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha röviden meg tudnád indokolni is a válaszodat. Ha Magyarországon belül ismertek ilyen helyet, azt is írhatjátok. A kérdésem célja egyszerű kíváncsiság, mindenki válasza szubjektív, lehet éppen valakinek az a hely a kedvence, amit valaki írni fog, ezen ne vesszünk majd össze, ha kérhetem.
2011. márc. 23. 17:45
1 2
 11/20 hollófernyiges ***** válasza:
82%
Marokkó nekem nagyon bejött, igaz Agadirban nem voltam, ott turistán (meg tengerparton) kívül más nem nagyon van. A többi része, a középkorból itt maradt városok, Atlasz, sivatag viszont nagyon jó és átverni sem akartak jobban mint a Balatonon szokásos (ami azért elég magas léc :)
2011. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%

Magyarországon nagy csalódás Miskolc, nincs semmi csak kétes kinézetű emberek. Ha van autó akkor ki lehet menekülni a fürődbe vagy lilafüredre, de maga a város..

Amik unalmasak: Sárvár, nincs semmi a fürdőn kivül ( de az viszotn irtó jó!). Nem vágyok az arab világba és afrikába..és nagyon dél amerikába sem. annyi fertőzést el leeht kapni pik-pak..

2011. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Maltara.nagyon nem tetszett,hogy az emberek kicsik es agresszivak,egyebkent unalmas a kornyezet is es a buszok szornyuek.sosem menetrend szerint indulnak,viszont dragak.
2011. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%

Olaszokhoz soha többet! Nem szimpatikus az a déli "temperamentum". Inkább túl fontoskodásnak, jópofizásnak nevezném.

Bár lehet túl szubjektív, nekem az északi emberek mentalitása jobban tetszik. Német, holland, svéd, dán. Úgyhogy arrafelé vesszük az irányt nyáron.

2011. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%

Az olaszokat én is kerülném, elég volt belőlük, 1 euróért az anyjukat is eladnák - tisztelet persze a kivételnek.


Jordánia - szép volt a táj, de 0 az infrastruktúra, az emberek is elég kulturálatlanul viselkedtek, pl. Aqaba központjában, a bank falát (is) levizelték a helyiek. Nem egyszer, szinte mindennap.


Itthon Miskolc - már-már ijesztő a hangulat, az emberek nagy része. Mi is "menekülőre fogtuk".

2011. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Olaszország déli részére én se mennék vissza.. Nápolyban kiraboltak, a buszon pedig zaklatak.

Az összes többi hely ahol voltam nagyon tetszet és szívesen vissza is mennék :-)

2011. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én Lido di Jesoloba nem mennék vissza. Írtó unalmas egy rész volt és tengerpart sem volt szép.

Én félnék ellátogatni Dél Afrikába, bár írtó kiváncsi lennék rá, amúgy alapvetően minden érdekel, lehetőségek szerint nem hagynék ki semmit.

2011. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

itt már többen szidták olaszországot, akkor csatlakozom:

Nápoly szerintem európa legalja.

olaszoban is minden hely jobb Nápolynál, ha délebbre megy az ember az már kicsit, de csak kicsit jobb, mint Nápoly.

de az egy katasztrófa

2011. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Velencébe nem mennék vissza. Rengeteg a turista, nézelődni sem lehet tőlük normálisan. Az utcán az árusok bunkók. És menekülni kell a hülye galambok elől... : )
2011. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Szaki19 válasza:

Marokkó, Agadír:


Huh,látom ezzel a hellyel nem vagyok egyedül...Hála az égnek csak átutazóban voltunk abban a vároaban,egyszerűen borzalmas volt az egész.Az utcák büdösek voltak,romos épületek és gyilkos twkintetű férfiak.(100 emberből 95 férfi és 5 nő)

Azonban azt hozzá kell tennem,hogy Marokkó többi része rendben van,aőt vannak kifejezetten jó részei,szóval az országot nem kell leírni,csak ezt az Agadírt. :)


Padova (és környéke),Olaszország:

Igazából nem azt mondom hogy soha nem mennék vissza, meg nem is volt borzalmas, azonban én nem láttam semmi extrát abban a térségben és kicsit drága is volt.

2019. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!