Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik az az ország, vagy...

Melyik az az ország, vagy város, ahová soha nem mennél el újra nyaralni, kirándulni?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha röviden meg tudnád indokolni is a válaszodat. Ha Magyarországon belül ismertek ilyen helyet, azt is írhatjátok. A kérdésem célja egyszerű kíváncsiság, mindenki válasza szubjektív, lehet éppen valakinek az a hely a kedvence, amit valaki írni fog, ezen ne vesszünk majd össze, ha kérhetem.
2011. márc. 23. 17:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Marokko, Agadír.

Első túristacsoportként mentünk ki kb 7 éve. Leköpdöstek a fátyolos nők az utcán és olyanok , mint a rossz cigányok!Még Tunézia is jó volt, de ez? Meg átkutattak a hotel bejáratánál,hogy nehogy ételt vigyünk be, cserébe ehettük a szálloda iszonyat rossz kajáját.


2. Horvátország Brac sziget

Unalmas, unalmasabb és drágább helyen nem voltam még soha...akár gyönyörű, akár nem, ennyi pénzért elmehettem volna Egyiptomba is, nem saját kocsival 10 órás úttal.

2011. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nekem Marseille, és Milánó. Mindkettőben vannak olyan dolgok, amik nagyon szépek, de számomra összességében unalmasak voltak, nem éreztem igazán jól magamat ebben a 2 városban.


Magyarországon (remélem ezzel nem sértek meg senkit, egyéni véleményem) Salgótarján. Elég lepusztultnak találtam. Mint kisváros elmenne, de mivel megyeszékhely, ilyen szemmel nézve elég szegényesek a látnivalók, a belváros pedig túl modern. Tatabányával és Dunaújvárossal is ugyan ez a gondom.

2011. márc. 23. 18:16
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

Nekem sok ilyen hely van.

Pl. Kínába, Japánba soha nem mennék. Taszítanak az emberek, az életforma, minden ami ott van.

Arab országokba sem mennék. Ott is főleg az emberek miatt. De nem vágyom pl. Oroszországba sem.

A többi államba/országba/városba mennék.

2011. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel, Marokkó Agadír nekem sem jött be, nem mennék oda többet, az tuti.

Csalódás volt még Észak-Ciprus (török rész), oda sem vágyom vissza.

2011. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Máltára nem mennék el újra, mert sikerült mindent megnézni, és igaz, hogy szép volt, de annyira nem volt érdekes, hogy még1x elmenjek...Oxford, Cambridge, meg úgy általában Londonon kívűl UK sem érdekel jobban, mint amit eddig láttam belőle.


Olyan hely több van, ahol még nem jártam, és nem is mennék oda...vagy mennék, de ha nem jön össze, akkor sem dől össze a világ...pl Ázsia nagy része engem sem vonz - Mongólia, Afganisztán, Pakisztán, Japán....Kínát nem szeretem úgy általában, de azért a pandákat megnézném élőben:-)

2011. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Montenegro-->Igalo : piszkos víz, mocsár, valami meg is vágta a lábamat, amíg a vízbe voltam, még 2 hónap után is megvolt a seb, pedig nem piszkáltam. Semmi különös látnivaló sincs a városban.


Ez az 1, azt hiszem.

Amúgy vannak olyan helyek, ahol még nem voltam, és nem is szeretnék. Afrika nagy része, és Ázsia nagy része..

2011. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Még szafarizni sem mennék el fekete-afrikába..

Ázsia egy része sem érdekelne

de pl Oroszország ázsiai részéről, Mongóliáról már annyi rosszat és érdekességet hallottam hogy oda már csakazértis elmennék

2011. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen rosszat meséltek nektek Oroszországról és mennyire hiteles. Oroszország hatalmas, gyönyörű tájai vannak. Én többször is voltam ott. Afganisztán, Pakisztán, Banglades, na ilyenek nem kellenek.
2011. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én meg pl Montenegrót szeretem (nem minden részét azért), Igalóban pl csak átutazóban voltam. Marokkót nekem egy haverom dicsérte, de ő Rabatban és Marrakechben volt. Meg persze az, hogy kinek mi tetszik szubjektív.
2011. márc. 23. 22:52
 10/20 anonim ***** válasza:
tegnap 20:22 vagyok. Montenegro elég sok részébe szívesen visszamennék, csak Igaloba nem. :)
2011. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!