Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy hetes nyaralas alatt nem...

Egy hetes nyaralas alatt nem unalmas a mindennapi strandolas?

Figyelt kérdés
Nem unja meg az ember?

szept. 7. 03:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
Mi általában 10-12 napra megyünk nyaralni és mivel rendesen meleg van általában tényleg csak vízzel kapcsolatos "programjaink" vannak, beach váltogatás, sznorkelezés, csónakbérlés, hajókázás. Meg persze ha olyan országba megyünk, akkor este étteremvadászat (például Franciaországban kevésbé, mert az ő konyhájuktól nem dobom hanyatt magam). Általában a vakáció végén, kb az utolsó nap szoktam érezni, hogy most már mást is csinálnék.
szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
83%
én nem szoktam megunni, horvát tengerpart, 10 éve mindig 2 hétre megyünk többségében fürdünk
szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi 10-12 napra szoktunk menni nyaralni, de nem unalmas, mert nem csak strandolunk, 2-3 naponta elmegyunk valahova máshova vagy fakultatív kirándulásra. Szeretjuk a nagy rezortokat, ahol van tobb medence, csúszdák, sportolási lehetoség, így a gyerekek se unatkoznak. Idén egy kicsi hotelben voltunk Olaszországban és itt egy hét boven elég volt.
szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!