Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy hetes nyaralas alatt nem...

Egy hetes nyaralas alatt nem unalmas a mindennapi strandolas?

Figyelt kérdés
Nem unja meg az ember?

szept. 7. 03:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ki hány napra megy nyaralni tengerparti helyre?
szept. 7. 03:53
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem, én nem unom meg. Nagyon szeretek strandon lenni.
szept. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem de, de ez szubjektív. Ha valakinek az a kikapcsolódás, akkor tegyen úgy. Èn is imàdok strandolni, meg a tengert, de szeretem összekötni egyèbk, aktív programokkal.
szept. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Mi minimum két hétre járunk. Szokruk azért keverni a programokat nem minden nap egész nap strandolás. A feleségem meg a gyerekek úgy is ellennének de én szeretem ha csinálunk valami aktívabbat pl túrázás.
szept. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ.. Ha nagyon fáradtak vagyunk, és csak pihenésre vágyunk év közben, akkor nagyrészt döglünk, és 1-2szer kirándulunk. A legutóbbi családi nyaralás ennek pont az ellenkezője volt, 8 napból hármat fürödtünk, a többit aktívan töltöttük, és az az igazság hogy hulla fáradt lettem a végére 😄
szept. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Van, akinek unalmas, van, akinek nem. Az otthon töltött szabadidejében sem ugyanazt szereti mindenki csinálni.

Ettől függetlenül szerintem nagyob sokan csinálnak mást is, akár csak annyit, hogy bemennek a városba éttermet keresni, ezáltal beiktatnak egy rejtett városnézést is :)

(Én egy dolgot tartok feleslegesnek: az egy hétig tartó punnyadást a szálloda medencéje mellett. Ezért nem értem, mi értelme van annyit utazni, teljesen mindegy, melyik országban műveli az ember. Legalább mennének el a tengerig...)

szept. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Mi 2-3 naponta kirándulunk egyet.
szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Mi is szeretjük a tengerparti strandolást, de 1 héten keresztül csak ezt csinálni nagyon unalmas lenne. Jobban szeretünk kocsival utazgatni vagy várost nézni. Általában 2 hetes nyaralás alatt 2 nap szokott lenni a tengerpart.

De van olyan ismerősünk aki 15 éve minden évben ugyanarra a görög szigetre megy el, ugyanabba a szállásra. És csak döglenek a tengerparton. Nem tudom hogy nem unják meg.

szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni.van aki éli.

Én például nem,vagy mindenap más partszakasz rá megyünk vagy kirándulás is van beiktatva.

szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő. Én szeretek strandon lenni, de kb fél napot. Ha egy hétre megyek tengerparti helyre, akkor azért 2-3 kirándulós napot szeretek beiktatni. Felfedezni a környéket, helyi látványosságokat megnézni. Plusz a strandolás mellett este szeretek sétálgatni a környező településeken, vagy akár a szállás környékén, ha olyan
szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!