Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha most foglalok repjegyet a...

Ha most foglalok repjegyet a szigetre tenerife és kifizetem jövő év júliusára de mire utaznank torlik a járatot. Akkor ingyen biztosít másik járatra jegyet a légitársaság? Wizz air és a raynair?

Figyelt kérdés

aug. 20. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha törlik, akkor kérhetsz visszatérítést, vagy átfoglalhatsz egy másik időpontra ingyen.
aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Törölni nem szokták, max módositani.

Ha módositanak, a wizzairnél +60... -15 napon belül pakolgathatod kedvedre, de csak Kanári-járatokra.

A Ryanairnél néhány napon belül bárhova.

(érezheted, hogy a Ryanairnél az a buli, ha valami olcsó jegyedet módositják valamelyik közeli reptérre és azt cseréled be Tenerifére, a Wizzairnél meg valami olcsóbb időszakot tudnál áttenni drágábbra).


De ne örülj... a Ryan lényegében sosem módosit, a Wizz pedig gyakorabban. És szerintem ost annyira drága minden, hogy csak a bolondok vésérolnak jövő nyárra.

És én nem nyáron mennék a Kanárira...

aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor a rayan nel vegyek jegyet?

Miért nem mennél a kanári rá nyaron ?

aug. 21. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt messze van, marhára süt a nap, még nyáron is csak a dilinyósok mennek be a vacak köves strandjaikon a tengerbe és mert drága.

Viszont ősztől tavaszig a Kanári fantasztikus célpont.

Nyáron menj a FÖldközi tenger mellé. Közel van és jó a tenger.

aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!