Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek hova érdemes...

Szerintetek hova érdemes menni taskas sátras utazokent európában? Horvátokhoz vagy olaszokhoz érdemes úgy elutazni hogy vonattal mennek és egy táskát és sátrat viszek ?

Figyelt kérdés

Megnéztem pl Splitbe van közvetlen vonat .

De olaszok is becsbol már elérhetőek nem valami drága dolog lejutni a tengerpartra kérdés ott vannak olyan jelentős partszakaszok ahol lehet vadkempingezni?



aug. 13. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Horvátországban tilos bárhol satrazni.Olaszokat nem tudom.

Menj itthon a kéktúrán.

aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Itthon nincs tengerpart 😀

Mindig is álmom volt csak így elindulni a világban nyilván. Eu kívül kockázatos de ezzek az országok nincsenek olyan messze.

Málta és Görögország is játszik csak oda repulnom kéne de ahogy nézegettem nem olyan drága mint én szamitottam egy kategória a vonattal

aug. 13. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Krétát megjárták oda-vissza Ryanairrel 20 ezerből nemrég, pedig csak pár nappal utazás előtt vettem jegyet. A délnyugati parton az E4 turistaút mentén a következő lehetőségek vannak:

Sougia: önkormányzat által engedélyezett vadkemping, hideg zuhany, wc (éppen festették) a strandon.

Agia Roumeli: magánadományozó által létesített ingyenes kemping a Samaria folyó torkolatánál. WC, melegvizes zuhany.

Kountoura: Grammeno beach kemping, sátorhely: 15€/éj.

Palaiochora, Chora Sfakia: szinten fizetős kemping, mosoda is van a faluban.

Gavdos-sziget északi strandjai évtizedek óta létező (nudista) hippitelep, ingyenes, hidegzuhany, fúrt kút ivóvízzel.

Csapvíz iható.

Forrás: pl. Lissos.

Megtűrik a vadkempinget műemlékek környékét és magánterületeket kivéve. Időről időre látni sátrakat a parton lakott területek között is.

aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


20 euroért tudsz venni sátrat Chaniában.

aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Meg annyi hogy szerintetek Kréta Ciprus Málta és Szicília esetén télen és ősszel is van annyira meleg hogy sátorban aludjon valaki?

Nemtudom meg mennyi időre mennek ki lehet pár hét alatt megunom de akár hónapig is kint maradnék nagyon nincs itthon semmi ami számítana nekem

aug. 13. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!