Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hány doboz cigit vihetek át a...

Hány doboz cigit vihetek át a román határon?

Figyelt kérdés

Következő hónapban megyünk Romániába pár napra, és ötből 3 ember dohányzik. Hány doboz cigit lehet átvinni a határon? Mert a NAV oldalán azt olvastam, 40 szál, ha autóval utazik az ember, az ugye két doboz. Ez fejenként értendő mennyiség?(gondolom igen, de ezt nem írták sehol).

Nyilván kint is kapható cigi, de még véletlenül sem vinnénk többet, nehogy baj legyen a határnál belőle.



jún. 24. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Honnan szedted a 40 szálat?


800 lesz az.

jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az országból ki-be vihető dolgok mindig nagykorú személyre értendőek. Függetlenül attól, hogy igazából ki használja. Kikumyerálod, hogy tegyél a nem cigizőkhöz is, s kész.
jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Ott olcsóbb a cigi és jobb is (szerintem), és szinte minden boltban kapható.
jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt én sem értem, hogy Romániába mi értelme van cigit vinni.

Mivel EU-s, így szerintem a 800 szál vonatkozik rá. Mondjuk nem valószínű, hogy áttúrnák a bőröndjeiteket.

jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helyben is meg lehet venni még olcsóbb is.
jún. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!