Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek azok az európán kívüli...

Melyek azok az európán kívüli uticélok, amik biztonságosak egyedül, és nem túl drága?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, már voltam egyedül utazni, idén is megyek de csak európában, jövőre szeretnék valami távolabbi helyre menni. Érdekelne a kaukázusi országok, tudom, hogy európában szamit, de mégis más, vagy mondjuk Thaiföld, Indonézia, Szingapúr, bár gondolom ez nagyon drága. Van még valami tippetek?

jún. 23. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Sri Lanka
jún. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Grúzia (vagyis bocsánat, Georgia). Az mondjuk határeset, hogy Európa-e. :)
jún. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Definiáld a nem túl drágát. Indonéziába például leginkább csak eljutni drága, Jáván napi 10 ezer forintból elvagy szállással együtt, de a repjegy 300k körül indul.

Marokkóba általában olcsón el lehet jutni és az ország sem drága, de 20 éveseket első Európán kívüli útra nem oda küldenék először. Törökország majdnem egésze Ázsia, biztonságos, elég olcsó és az emberek is kedvesek, plusz rengeteg a látnivaló, azt például tudom ajánlani.

jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Illetve kicsit kalandvágyóbbaknak Kazahsztán is remek opció. Van direkt járat a fővárosba Wizzel, rengeteg mindent lehet csinálni, nagyon olcsó, minden működik, neten tudod intézni a vonatjegyeket, egzotikus éa garantáltan nem volt még ott túl sok ismerősöd. Nekem szívem csücske Közép-Ázsia, a világ legbiztonságosabb országai vannak arra és nem nagyon futsz bele turistákba. Az angoltudás elég esetleges, pár szót nem árt megtanulni oroszul, de 2-3 ezer forintért tudsz venni helyi SIM-et, utána meg Google Translate-tel bármit meg lehet oldani.
jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pl. Thaiföld nem drága. Szingapúr nem olcsó, de nagyon megéri.
jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Örményországot nagyon szívesen ajánlom, legyél akár lány vagy fiú, nagyon kedves, segítőkész emberek vannak ott, az élet olcsó, az ételek nagyszerűek, ahogy a kultúrájuk is.
jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-esnek: ez a Kazahsztan érdekelt volna, viszont sajnos ugy latom, nincs mar közvetlen jarat Wizzair-nél Asztanaba Budapeströl.

Tudni valamit esetleg, mi az ok, lesz-e ujra?

(Bocs az offért)

jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Tunézia, Egyiptom
jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!