Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországi nyaralás kapcsán...

Horvátországi nyaralás kapcsán van valami tanácsotok?

Figyelt kérdés

Melyik városban érdemes megszállni, ahol a tenger és tengerpart normális körülmények között van, valamint vannak kulturális és szórakozási lehetőségek?

Több helyen olvastam, hogy homokos tengerpartra ne nagyon számítsak, ez igaz?



jún. 6. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Bazi nagy kövekkel van tele part, nekem csalódás volt. Amúgy kedves vendégszerető emberek a horvátok.

Vannak gyerekbarát strandok helyek ahol homokos a part.

jún. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Miért van ennyire felkapva a homokos tengerpart? Én kifejezetten a fehérkavicsos part miatt járok Horvátországba, gyönyörű kristálytiszta vízzel.

Igen, ha homokos tengerpartot keresel, akkor ne Horvátországba menj. Van néhány, de nem a legjobb strandok ezek, sekély, piszkos a víz, dagonya. Omis, Lopar, Nin pl.

Ezeket a helyeket ajánlom (homokos partot itt ne keress):

Opatija-riviéra

Makarska-riviéra

Mali Losinj

Trogir, Ciovo-sziget, Seget Donji (egybeépült Trogirral)

Brac-szigeten Bol, Supetar, Sutivan, Postira

Hvar város

Korcula város

Dubrovnik, Cavtat

jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem szereted, akkor ne oda menjetek. Mi általában nem is megyünk le a szállás, szállodánál lévő partra. Nem vagyok oda a tömegért. Elmegyünk autóval vagy motorcsónakot, kisebb hajót bérlünk, aztán elmegyünk egy kis öbölhöz. Már sokszor volt olyan, hogy csak mi voltunk ott, senki más, kb. mintha saját kis tengerpartunk lett volna.
jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Én nagyon szeretem a köves partot is, homokos parton sosem tiszta a víz.

Vigyetek magatokkal úszócipőt és anélkül ne menjetek a vízbe.

jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár helyen van homokos part is pl Nin.
jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is csalodás volt Horvátország, mégpedig azért, mert aug. kozepén jéghideg volt a víz, hiába volt tiszta, nem tudtunk belemenni. Mi Krk szigetén voltunk, itt kavicsos a part, hajoval átmentunk Rab szigetre, itt homokos volt /Lopar/.
jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Aprókavicsos strandok vannak, ami jobb is, mint a homokos. Vigyázz a sünökre, vigyél vizicipőt. Rovinj nagyon hangulatos, de Krk végén Baska is szuper.

Ja, és mindenképp róbálj ki egy nudista strandot is!

jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!