Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi euró lenne elég 1...

Mennyi euró lenne elég 1 hetes nyaraláshoz Horvátországba?

Figyelt kérdés

2 fő, 1 hét a szállás 480 euró, nagy igények nincsenek, főzünk magunknak és max egyszer elmennénk étterembe, fagyi, sör.

Autóval megyünk Pestről.

Nem voltam még Horvátországba és nyaralni se nagyon, így bocsánat ha hülyeséget kérdezek, de mekkora összeggel tervezzünk menni? Köszi a válaszokat!



máj. 29. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
A leírásod alapján ilyen igazi olcsójános lehetsz aki nem jól érezni megy magát a nyaralás során csak hogy elmondhassa / kiposztolhassa hogy "Hú tengerparton nyaralok". Vigyél itthonról farhátot, kenyeret, zsirt meg löncshust amit kifőzöl azt nem is kell eurot vinned.
máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lidl ott is van. Így nem kerülne sokkal többe semmi mint ha itthon ennétek otthon.
máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
200 ezer
máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Minimum ugyanannyi mint a szállás ha önellátók vagytok.

Nincs étterem esetleg egy fagyi vagy gyros belefér és boltban vásároltok.

máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mittomén 150 euró kp plusz viszel kártyát magaddal, a legtöbb helyen elfogadják.
máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3 200 ezer euro?
máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
1991-ben egy kéthetes görög nyaralásra 300 dollárral mentem. Krétán is voltam (kompjegy) és elég lett a pénz. A lényeg az, hogy kevés pénzből is ki lehet jönni, ha ügyes vagy. De Horvátországba nem mennék magamtól, mert a rendőrök genyók, az emberek meg tuskók. Tehát le fognak nyúlni.
máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6

Bocsi,forint.

máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Maradj itthon
máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat köszönöm, ment a zöld pipa. Nem értem a rosszindulatokat, nem tudom milyen árak vannak kint, így próbáltam vakon segítséget kérni.. 1300-1600 euroval mennénk
jún. 3. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!