Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit gondoltok Németországról?

Mit gondoltok Németországról?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 19:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%
Berlin a melegek, a drogok és a bolondok fővárosa :D
2010. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
huuu egyre jobb :D
2010. okt. 19. 20:29
 13/23 anonim ***** válasza:
86%

Az összes előző szégyelje magát!!



Németország egy rendes hely, nagyon jól berendezkedésű. Az emberek udvariasak, és nem olyan bunkók mint Mo-n. Elképesztő, hogy Mo-n milyenek az emberek, lásd az előzők írásait.. Ha kimész németbe, ne keress magyarokat..!! Az infrastruktúra nagyon jó, gyönyörű a vidék, kisebb falvak és elképesztőek a nagyvárosok.

Munka van, fizetések megfelelőek... Közbiztonság, egy két kivétellel kiváló.


Ha a nyelvet nem beszéled, talán akkor kirekesztve érezheted magad, de ez máshol is így van..

Ha beszéled a nyelvet, akkor nagyon jól fogod ott érezni magad..


Egy próbát megér, sokaknak bejött.

2010. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 soundcloud válasza:
100%
imádom az autópályáit:D amúgy huzamosabb időt még nem töltöttem ott, hogy komplett véleményem legyen, de amit láttam belőle az tetszett, leszámítva, hogy én nem beszélek németül, de angollal elboldogultunk:)
2010. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon steril, viszont tiszta.
2010. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%
Azt, hogy sok szép táj van ott, de a német nők viszont elég csúnyák... :D
2010. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%
9 hónapot töltöttem kint, a nyáron jöttem haza. Voltam Berlinben is. És egy szó: imádom! Szeretek mindent, ami német. Még a nyelvet is megszerettem. :D És azon vagyok, hogy amint tudok, mehessek vissza. :)
2010. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%
Én 2 hónapig voltam kinn, egy hét múlva vissza!A legjobb hely a világon!És tényleg igaz sokkal jobb mint Mo. Lásd pl: zebra...számomra ez meglepő volt: nyugodtan átmehetsz körülnézés nélkül mindenki megáll.ellentétben mmo-gal, ahol inkább elütnek.Imádom No-t:)
2010. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Jaja. Egy méterre vagy még a zebrától, de már áll a kocsisor, hogy át tudj menni. :)
2010. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
84%

Én nem kerestem magyarokat, de megtaláltak...

Egyébként meg szép, meg szeretem, meg minden, de attól még igaz, amit írtam. (10-19 20:19)

A tisztaságról annyit, hogy ha leesik a hó, akkor megáll az élet, mintha nem számítanának rá, hogy télen esni szokott. A szilveszteri petárdákat pedig még hónapok múlva is látni lehet.

A tömegközlekedés baromi egyszerű és átlátható.

Az állatokhoz való hozzáállásuk sokkal jobb a németeknek, mint a magyaroknak.

Viszont utálom a focihuligánokat! Akik egyik héten még Union mezben nyomulnak, a következőn meg már Herthában és belekötnek az élő fába is. Aztán persze ők sivítoznak rendőrért...

Ja, ez a másik, hogy hihetetlen hamar rendőrt hívnak, minden egyes apróságért. A szomszéddal nem beszélnek, csak szó nélkül ráhívják a rendőrt. :S

Sokszor udvariasak, sokszor viszont elvárják, hogy kikerüld őket vagy valami, de mikor nekik kéne, az már fáj... A tömött S-Bahnra (ahol még egy tűt se lehetne leejteni) meg feltolakszanak biciklistől, babakocsistól, hiába mondják be, hogy ne szálljanak be, mert 3 perc múlva jön a következő... Az öltözködésük rémes és időjárásfüggő: ha süt a nap, akkor miniszoknya (tök mindegy, hogy -20 fok van), ha meg nem süt, akkor sál és télikabát (25-30 fokban).

Ha nem beszéled a nyelvet, akkor azért kézzel-lábbal elmutogatják, hogy mit is akarnak. :)

2010. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!