Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jövő nyáron hová mész nyaralni...

Jövő nyáron hová mész nyaralni? Vagy eddig hol voltál?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jövő nyáron Hollandiába megyek 2 hétre.

És ahol eddig voltam:

->M.o.-n belül:Keszthely, Badacsony, Gyenesdiás, Orfű, Zalakaros, Sárvár, Bük.

->Külföldön: Velence, Trieszt, Jesolo, Güssing.

Ezek közül Velencét ajánlom, nagyon szép város. Magyarországi helyek közül pedig az összes szép.

2010. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Jesolo milyen volt?
2010. okt. 19. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én idáig Szalonikiben-Paraliában nyaraltam, Korfun (Görögország), Kárpátalja (Ukrajna), Zadar (Horvátország), Pécs, Debrecen, Eger (Magyarország), Zlatibor, Palics (Szerbia)...


Jövőre valahova nyugatra szeretnék menni. Az eddig látott helyek közül Korfu az, amit mindenképp ajánlok! Fantasztikus és gyönyörű. A többi hely felejthető.

2010. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tavaly voltunk nászúton Korfun, csodás volt. Idén sehol nem voltunk, egy napra sem. Ebben a borús időben már a jövő nyarat tervezgetem.
2010. okt. 19. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Jesolo nagyon szép. Tengerparti város, ott felszállsz egy hajóra, Velencében meg le. Fél órás hajóút. Én busszal voltam, úgy volt 7 óra az út, hogy 3x 20 percre megálltunk, tehát kocsival, szintén 3 megállással számolva szerintem 6 óra alatt megvan. Velence viszont nagyon drága. Ki akartam próbálni a gondolát, de olyan árak voltak, hogy azt a pénzt inkább másra fordítottam. A Szent Márk téren rengeteg galamb (és a túrista):) Meglepően sok a távol-keleti. És ha Velencében ott vannak, akkor feltehetően Jesoloban is.

Párizsban jártál már? Mi nászúton gondolkodunk, hogy Párizs legyen, vagy Velence. Javaslat?

2010. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Első-utolsó: még nem jártunk Párizsban, majd egyszer. Mi nászúton Korfun voltunk tavaly, az is nagyon szép, bár kicsit piszkos a tengerpart. De nagyon-nagyon jó volt, busszal voltunk, 150 ezerből kijöttünk ketten mindennel együtt. Horvátország is gyönyörű, szebb, mint Görögország. Magyarországon Zalakaros a nagy kedvenc, ott kérte meg férjem a kezem.:-) Mikor lesz az esküvő?
2010. okt. 19. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én Spanyolországba szeretnék menni, de anyáék Olaszországot akarják, ami végülis számomra tökéletesen megfelel! :D

Eddig 2-szer voltam Egyiptomban (2-2hétig) 1-szer Bulgáriában (2 hétig), 4-szer Németországban (1 hónapot) (keresztapám oda valósi). Valamint jövőre az iskolával megyünk 10 napra Franciaországba.

14/L

2010. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!