Kezdőoldal » Utazás » Európa » Belgium terror támadás....

Belgium terror támadás. Mernétek utazni?

Figyelt kérdés
Erasmuson vagyok Belgiumban és ugye erasmus egyik lényege, hogy körbenézünk más városokban és közeli országokban. Annak érdekében, hogy egyes helyekre el tudjak menni át kéne mennem Brüsszelen. Ti bevállalnátok vagy inkább maradnátok otthon?
2023. okt. 19. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy bevállalnám. Én például a munkám miatt szinte állandóan repülök. Brüsszelben is megfordulok 1-2 havonta, tengerentúlra is évente többször. Most akkor álljon meg az élet, veszítsem el a munkámat. No way
2023. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Brüsszel egy világváros, 1 millióan laknak ott is minimum. Ugyanez az eset bárhol megtörténhet, viszont az olyan helyeken ahol több az arab ember sanszosabb, attól, hogy lehozta ezt az M1, és azóta is erről beszélnek ez csak azért van, mert pont Brüsszelben volt ugye, ami veszélyes, és most lesz mire verni a bohócot pár napig. Nyugodtan menj el, nem veszélyes város Európai átlagszinten.
2023. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Tehát amikor a teréz körúton robbantottak, akkor féltél kimenni Budapest utcáira?
2023. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, mert kb 15 voltam akkor
2023. okt. 19. 14:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül eljöttem és nem volt baj. Köszi a válaszokat.
2023. okt. 19. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Amugy most tenyleg realis a terrorveszely, de nem ugyanott pont. En valoban felek, de vagy egyaltalan nem utaznek vagy ha igen, szinte mindegy, csak nem valami nagy tomegrendezvenyre.
2023. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lázár Gergely ***** válasza:
2-es! Brüsszel viszonylag pici, kevesebben laknak ott, mint Debrecenben. Ha, mint régiót vesszük, akkor már valóban 2 milliós lakossága van. Viszont Antwerpen lakosságát még így sem éri el.
febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!