Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy tudok mobilinternetet...

Hogy tudok mobilinternetet használni Szerbiában?

Figyelt kérdés

Mivel nem EU országról beszélünk, így a roaming kilőve. Bementünk a telekomhoz, ahol azt ajánlották, vegyünk szerbiában SIM kártyát, mivel dual simes a telefonunk. Ez pontosan hogy megy?

Melyik mobilszolgáltató kártyáját érdemes megvenni, az ott jelenlévő 3 közül melyiknek a legjobb a lefedettsége?

Mennyibe kerül egy ilyen kártya? Ha megvettem akkor pénzt kell rá töltenem? A szerb magyar határ után a benzinkúton tudok ilyet venni?



#Szerbia internet #Szerbia mobilinternet #SIM kártya Szerbia
2021. jún. 29. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se mondd el, hogy mennyi időről beszélünk mert akkor túl könnyű lenne válaszolni így elvennéd tőlünk a találgatás izgalmát!


5mp-es google keresés eredménye: [link]

2021. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5 napról lenne szó. Érdekes, akkor valami nagyon buta csajt fogtunk ki, mert telekomoskent ezt velünk elfelejtette közölni, amit te küldtél.
2021. jún. 29. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
A telekomnak van nemzetközi mobilnete nem is túl drágán.
2021. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerbiában fillérekbe kerül a feltöltőkártyás mobilnet, és minden nehézség nélkül kapható lényegében bárhol, trafikokban, újságosnál is. A (szerb) Telenornál pl. 10 GB 15 napra 545 dínár (kb. 1650 ft.) De mindegyik szolgáltatónak szoktak jó akciói lenni, és akció nélkül sem drágák.
2021. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 felkelhetetle ***** válasza:
Szerbiában lényegesebben könnyebben kapsz sim kártyát mint Magyarországon, szinte bármelyik trafikba, semmi szerződést nem kell kötni, személyi sem kell, csak megveszed 200 dinárba kerül egy kártya és azt a 200 dint el is használhatod. Én Telenoros vagyok én teljesen megvagyok vele elégedve.
2021. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!