Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mérnökinformatikus diplomával...

Mérnökinformatikus diplomával lehet esélyem kiköltözni legálisan, van olyan munkavállaló, aki elintézné a papírokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ott mekkora a hiány, illetve van-e rá reális esély. Egyébként 3 éve foglalkozom programozóként, és megvan az angol felsőfokú nyelvvizsga.
2016. júl. 26. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen területen van relevàns tapasztalatod? Regisztràlj pàr amerikai àllàskereső oldalra egy jó CV-vel ès cover letterrel. Veszíteni nem vesztel vele ha megpróbàlod. Ide kijutni nem lehetetlen, csak ku*va nehéz. Sokan feladjàk az elejèn. Nekem 12 èvembe telt kijutnom.
2016. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gratulálok, hogy legalább sikerült. Java, PHP, C++ tapasztalatom van, közép-haladó szinten.


Folyamatosan gyűjtögetem a pénzt, zöldkártyalottózok, letettem a felsőfokú nyelvvizsgát, és akkor megpróbálom, amit írtál.


Egyébként te mit dolgozol, hogy olyan sokára sikerült kiköltözni?

2016. júl. 26. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg elhelyezkedni multinál, akinek van USA-ban telephelye. Gyakran szokott lenni lehetőség az ilyen cégeknél kimenni az USA-ban, ha jól dolgozol.
2016. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!