Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába milyen minőségű az...

Amerikába milyen minőségű az American Airlines járat Londonból?

Figyelt kérdés

Ma foglaltam jegyet Los Angelesbe British Airways légitársaságnál. Bécs- Heathrow- Los Angeles. Az európai járat a BA gépével lesz, de a London- LAX már az AA repülőgépével.


Mikor múltkor voltam Los Angelesben szintén Londonban volt az átszállás a BA-val, csak onnan szintén BA vitt tovább New Yorkba. Onnan pedig AA gép vitt LAX-ra, ami katasztrófális utazás volt... erős légkodni, az üveg vízért is pénzt kértek, szörnyű volt.


Ez vár rám London- LAX között is?


2016. máj. 24. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, feltűnt- e neked, az egyik kérdezett szektorod belföldi, a másik interkontinentális.

Almát hasonlítottál a körtéhez.

2016. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az AA interkontinentális szinten nagyon jó és minőségi. Belföldin fapados minőségű, ahogyan azt már tapasztalhattad, sajnos.
2016. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
[link] de beirod hogy american airlines ratings, akkor meg sok ezzel foglalkozo honlapot talalhatsz.
2016. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elso leirta a lenyeget. Belfoldi AA-t hasonlitasz nemzetkozi AA jarattal.

Tok nem egyforma a ketto.

A nemzetkozin nem kell fizetni a vizert/kajaert/csomagert, nyugi!

2016. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En utaztam ezt a tavot AA-al (csak forditva, LAX-LHR).

Teljesen rendben volt, egy B777-es geppel mentunk, ellatas korrekt, klimaval sem volt bajom mert volt rajtam egy pulcsi.

Minden ules hatuljaban kepernyo, filmek, jatekok. Ejszakai utazas volt, az utasok nagy resze aludt.


Odafele a CDG -JFK utvonalon egy elegge matuzsalemnek szamito B767-essel mentunk, de vegulis ez is ok volt.


Tengerentuli jaratokon sehol sem kellett fizetnunk a csomagert, sot nekunk belfoldon sem (akkor meg volt Malev es a husegkartyara ratettek a Milesokat, es a csomag is ingyen volt, mivel OneWorldos volt mindketto)


Osszessegeben szvsz semmivel sem rosszabb, se nem jobb mint barmely mas, hasonlo utvonalat repulo legitarsasag (jo nyilvan nem egy Quatar vagy Emirates, de az ara sem ott van...)

2016. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!