Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyibe kerülnek a ruhák,...

Mennyibe kerülnek a ruhák, cipők az USA-ban?

Figyelt kérdés
Ha kimegyek mennyi pénzt szánjak rá, ha venni akarok egy jó rucit?
2010. ápr. 3. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

gondold el h bemész a sarki ruha boltba

ott veszel egy felsőt egy jó felsőt 3000ft-ért

nah ez a felső a plázába már vagy 8-10 ezer ft

akkor az USA-ba hol magasabb rendő emberek élnek(mert ugye ott élnek a sztárok) ennek vagy a 20-szorosa egy jó felső

ft-ba

de ha egy turkálóba mész be talán olcsóbban kapsz

2010. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Rodeo Drive-on úgysem tudsz vásárolni. Az ismerőseim, akik kint voltak azt mondják sz@ré-hugyé lehet venni ruhákat. Pl a 1 $-ért vettek cipőt (újat nem turi).
2010. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hol? Én tegnap vettem két táskát Chinatown-ba. Vagyis nem szuper márka. Egyik 35 dollár volt, a másik 28. Ha egy drága üzletbe vettem volna mondjuk Manhattanben, akkor 350 és 280 lett volna. De láttam 1600-ért is.

Átlagos nyári ruhák egy átlagos ruhás üzletben kb. 60-80 dollár, pólók 25-30, de pl. a Lacoste 65$. Téli csizmát 120 dollárért vettem, farmerok 45-60 dollár.

2010. ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm :D
2010. ápr. 3. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg abszolut nem dragabbak, hanem olcsobbak a ruhak, mint Magyarorszagon. Targetben szoktam vasarolni. Ami Mo-n 5000 Ft-os melltarto, itt 2000 Ft-nak megfelelo osszegert aruljak, nagyon jo minosegu. A felsok is nagyon olcsoak. En ket kismama felsot osszesen 7000 Ftnak megfelelo osszegert vettem nemreg. Magyarorszagon ez kb. 20 ezer. A ruhak nagyon olcsoak, jok es egybol talalsz meretet, nem ugy van, mint Mo-n, hogy csak az 50 kilosakra van, a tobbi meg menjen a levesbe, csak ilyen divatjamult cuccokat vegyen fel, mert van rajta par plusz kilo. Itt bemesz a boltba, es egybol van meret, hatalmas a valasztek. A muszaki termekek is egy arban vannak a magyarral. Minden hasonlo aron van, van, ami meg olcsobb is (telefon, internet pl.). Ami draga, az a szolgaltatas. Pl. egy hajfestes 100 dollar korul van (kb. 18 ezer Ft), mig ugyanazert Mo-n kb. 4 ezret kernek.
2010. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, eredeti cuccok vannak olcsón.


pl. mindenképp keress egy Kohl's-t, JC Penney-t, Sears-t és hasonló boltokat, itt minden megfizethető, sokkal olcsóbb mint Mo-n..

2010. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. ápr. 4. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!