Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsbe néztem szállásokat a...

Bécsbe néztem szállásokat a booking.com oldalon, tényleg ennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
Ketten szeretnénk menni, apartmant néztem max 2 főre, 3 éjszakára 130 euró körül vannak. Tehát akkor fejenként 65 euró? Ez elég olcsónak tűnik, advent idejére. Előfordulhat, hogy több pénzt kérnek majd érte miután lefoglaltam?
2011. szept. 4. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, ennyit kell csak fizetni.


Nálam egyszer Londonban bepróbálkoztak, hogy többen kérnek, de megmondtam, hogy nem fizetek többet, mint ami a foglaláson van. Nem is erőlködtek tovább.

2011. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Náluk nem tudom van e foglalási díj, de annál többet nem kérhetnek, mint amennyit most egy "elméleti" szerződésben lefektettek. Sok rosszat hallottam olyan értelemben erről az oldalról, hogy szeretik a szállásaik visszamondani a foglalásokat, de nekem személyes tapasztalatom nincs velük. Olyat mindenesetre még nem hallottam, hogy többet akartak volna valakivel fizettetni. Ha még is, akkor legyen nálad a visszaigazolás amit kapsz, tartalmazza az árat, amit elfogadtál és ne hagyd magad megdumálni!


Azt javaslom viszont, hogy keresd meg a szállás honlapját, nézd meg tüzetesen, ha lehet foglalj direkt náluk, ne a booking oldalon keresztül. Olvass róla véleményeket, merre is van stb. Lehet azért ilyen "olcsó", mert annyira külvárosban van, vagy éppen annyira megbízhatatlan, lepukkant, kitudja. Viszont ez az ár egy középkategóriás apartmannak, ami külvárosban van, azért nem olyan jó. (mondom ezt úgy, hogy advent idején nem tudom mennyi Bécsben egy szállás, így a válaszom vége akár off-nak is tekinthető, bocsánat)

2011. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat/tanácsokat! Még nem voltam Bécsben, azért gondolom, hogy ez olcsó, mert elég jól felszerelt és a képek alapján igényesnek tűnik. Valamint ezen az oldalon olvastam, hogy más 50 euró/éjszakáért talált legolcsóbban szobát.
2011. szept. 4. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
A javaslatom még mindig az, hogy keresd meg a szállás honlapját... nézz körül tüzetesen azon is. Ha neked ez az árkategória oké, akkor természetesen nincs miről beszélni. :) Csak amennyiben lehet én megkerülném a bookingon keresztüli foglalást, jobban szeretek közvetlenül foglalni. :)
2011. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ajánlom az e-bookerst. Hongkongban jóval olcsobban tudtam szállást foglalni, mint ami eredetileg a szálloda saját honlapján volt. Az e-bookersen gyakran van akció így néha tényleg kedvező árakon lehet foglalni szállást.

Annyi, hogy figyelni kell a részletekre van, hogy nincs benne az árban a reggeli viszont a szálloda honlapján foglalva benne van.

2011. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, körülnézek a honlapjukon is, ha megtalálom, illetve megnézem az e-bookers.com-ot is. Köszönöm :)
2011. szept. 5. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!