Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyibe kerülnek a vízumok?

Mennyibe kerülnek a vízumok?

Figyelt kérdés
Már sokat olvastam a nagykövetség honlapját, de arról semmit nem írnak, hogy mennyibe kerül beadni a vízum kérelmet. Lehet erről tudni valamit?
2010. márc. 20. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát így, hogy nem tudjuk melyik ország, mégis hogyan mondjuk meg??? LOL
2010. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja látom... É-amerika. Figyuka, nem kell már vízum, ha van új típusú útleveled :)
2010. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen vízum? Tanuló, turista, munkavállalói...? Ezer féle van és hová? Kanadába vagy USA-ba? Egyébként jelenleg egyikbe sem kell vízum, ha csak turista vagy és nem maradsz 90 napnál tovább (csak a bordó útlevél kell hozzá + az ESTA).
2010. márc. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát nem Turista mert tudom, hogy ahhoz nem kell vízum, hogy 90 napig kint legyél, (egyébként az USA-ba), akármilyen másik vízum pl: munkavállalói vízum. Mennyibe kerül igényelni?
2010. márc. 21. 08:50
 5/7 anonim válasza:
Japánba nekem 2006-ban 10000 yen ~ 20000 Ft volt. Az USÁ-ba én 100-200$-ra saccolnék, de nem tudom.
2010. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz róla:

[link]


Ez nem bevándorló vízum, csak meg van a lehetőség rá, hogy később adjanak zöldkártyát, ha jól dolgozol és kellesz a cégnek. Tehát lehet (valószínű), hogy pár évig alkalmaznak, de aztán vissza kell menned Magyarországra. A legtöbbjük 6 évre hosszabítható meg. Ált. 3 évre adják ki először. Itt a lista, hogy milyen szakmákkal lehet jelentkezni: [link]


Remélem, hogy ez segít!

2010. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem ezeket a díjakat a munkáltató fizeti általában, szóval nem emiatt kell aggódni, hanem, hogy találj valakit, aki szponzorál.
2010. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!