Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mindenki áradozik az USÁ-ról,...

Mindenki áradozik az USÁ-ról, tényleg ennyire jó hely?

Figyelt kérdés

2014. dec. 8. 22:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Attól függ honnan mész, honnan nézed, egy mexikóinak nyilván a paradicsom...
2014. dec. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
Én csak megerősíthetem mert már voltam, és tényleg király hely(legalább is nekem).
2014. dec. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 gráner andrás válasza:
49%
Minden attól függ, hogy éppen hol vagyunk az USA-ban! A csilibili csillogás területén vagy a bádogbódéban élők között! Aki csak a csillogás területen járt vagy jár az ájuldozik! Aki kimerészkedik a nyomor negyedekbe az meg ugyan azt látja mint Magyarországon a nyomornegyedekben, annyival másabb, hogy bádoghordóból össze eszkábált bodegában élnek, koszosan !!! Na ki hol járt???? TENGERPICI
2014. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Baranyi Sanyika válasza:
33%

3 hónapig voltam egy nyomdában tréningen, az új gépeket tanultam meg, kedvesek voltak, nincs idegengyűlölet, legalábbis titkolják ha van.


Tapasztalat hogy ha hajlandó vagy komoly munkát vállalni, meg lehet oldani és jól is lehet keresni, nyomorogni az fog, aki nem akar dolgozni, ilyet is láttam.


4-en voltunk magyarok és 10 hét után mind a négyünket csábítottak ahhoz a céghez, heti 700 $ -ért,ami nagyon jó pénz, de egyikünk sem maradt, főleg mert unalmasnak találtuk azt az országot, nincs ott semmi, csak autópályák még a városokban is, lehetetlen gyalog eljutni még a legközelebbi helyekre is, mert csak itt ott van egy két pálya melletti beépített terület , meg a belvárosok.


Senkit nem lehet megismerni hogy hello Sanyi vagyok, még a kocsmákban is úgy isznak hogy rá se néznek másra, legtöbb ember nagyon magányos.


Szomorú hely az

2014. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Baranyi Sanyika válasza:
46%

Ja és még valami, a filmekhez semmi köze a valóságnak.


Az emberek megdöbbentő arányban dagadtak és rondák, hihetetlen rongyokban járnak, és mindent lefordítanak pénzre.


Viccből mondtam az egyik irodában dolgozó kisfőnök csajnak, hogy menjünk romantikusan sétálni a naplementébe a parton és majd én szerelmet vallok meg ilyen hülyeségeket és erre tök komolyan azt mondja, Sanyi, neked ahhoz sokkal több pénzed kellene hogy legyen, én nem mehetek férjhez évi 65 ezren alul kereső férfihoz......hát gondoltam valami szépet az ostoba erkölcseikről.....

2014. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
46%
Egy szőke az ott is csak szőke......
2014. dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!