Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Januárban voltam USA-ban...

Januárban voltam USA-ban turistaként, ESTA-val és nyáron megint megyek. Szerintetek be fognak engedni?

Figyelt kérdés

Ismét turistaként mennék ismerősökhöz, vízumot nem igényeltem.

Vagy van arra esély, hogy azt mondják, 'No way' és visszaküldenek Európába?


Köszi a válaszokat előre is.


2014. jún. 3. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezősködni fognak, de nem lesz gond.
2014. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Az egyébként meg van szabva, hogy két beutazás között mennyi időnek kell eltelni? Mert én erre vonatkozó infót sehol nem találtam.

2014. jún. 3. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerinted ezt mi honnan tudjuk? Mennyi ideig voltal, mennyi ideig leszel satobbi. Egyebkent szinte senkit nem forditanak vissza.
2014. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Egy even belul maximum 180 napot lehetsz az orszagba osszesen.Fuggetlen hogy hanyszor lepsz ki.De ez nem azt jelenti hogy garantalt hogy be engednek.Ha gyanus nekik hogy dolgozni akarsz vagy tul tartozkodni akkor vissza fordithatnak.Ez teljesen a hatarortol fugg.
2014. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyébként meg van szabva, hogy két beutazás között mennyi időnek kell eltelni? Mert én erre vonatkozó infót sehol nem találtam. - nem talaltal mert nincs. A hivatalos oldalon is csak azt irjak, hogy "reasonable" vagyis "esszeru" idonek kell eltelnie a ket utazas kozott.


Ha eloszor kijossz a keleti parti ismerosokhoz, utana 2 honap mulva a nyugati parti ismikhez, akkor abba valszeg nem fognak belekotni, mert gyanus hogy tenyleg turistaskodni jossz. De amugy ha ugyanahhoz az illetohoz jossz, akkor sem igazan. Megmondod, hogy pont ugy alakult otthon a melo, hogy most kaptal szabadsagot es egy csomo mindent nem sikerult megnezni az elso latogatas alkalmaval es ha tenyleg nem sumakolsz, akkor ezt latjak rajtad es beengednek. Az ismeros irjon egy levelet, hogy hozza jossz, nala fogsz lakni, irjatok bele a datumot es legyen retur jegyed.

2014. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) remélem nem lesz gond.
2014. jún. 4. 00:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz probléma :) 2012 júliusában voltam az USA-ban egy hónapig, majd októberben is voltam. Nem szóltak semmit :) Jó utat kívánok!
2014. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ESTA-nal két beutazás között legalább annyit kell otthon tartózkodnod, mint amennyit az USA-ban voltál előtte. :)

Én legalábbis ezt olvastam anno valamelyik oldalon, mielőtt kijöttem.

2014. júl. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj hat meg hanyszor kell ezt az ostoba varosi legendat megcafolni! Az otosnek van igaza! Ennek az "annyit kint mint bent", ennek a vilagon semmi valosagalapja nincsen! Ahogy az otos irta:


A hivatalos oldalon is csak azt irjak, hogy "reasonable" vagyis "esszeru" idonek kell eltelnie a ket utazas kozott.

2014. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elnézést, én így tudtam. Nem azt mondtam, hogy törvényszerű, csak ezt olvastam anno, amikor utána jártam az ESTA menetének.

De akkor nem igaz, már ezt is tudom.

2014. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!