Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha az ESTA honlapján engedélyt...

Ha az ESTA honlapján engedélyt kérek, hogy USÁba mehessek túristaként, akkor mennyi idő múlva adják ki, illetve azt is fel kell benne tűntetni, hogy mettől meddig leszel kint?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert elég drága az USÁ-ba a repülőjegy, és arra próbálok valami megoldást találni, hogy valami Last Minute akcióval kifogjak egy olcsó oda-vissza repülést az USÁ-ba, de ugye mindig random, hogy mikor jön ilyen last minute ajánlat és lehet, hogy elég közeli dátumon fog indulni a last minute-el kifogott gép.
2010. aug. 14. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy mettől meddig leszel kint. Most szedtem elő az ESTA-m, ezek az adatok vannak rajta: név, születési idő, lakcím, útlevél száma + kiadásának és lejáratának dátuma, a repülő járatszáma, és az USA-beli tartózkodási hely címe. Ez azonban módosítható. Én kitöltöttem pár perc alatt, rányomtam, hogy ok, és azonnal visszajeleztek, hogy engedély megadva. Kérdezz, ha még van valami.
2010. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az előttem szólótól kérdezném,hogy fizettél-e valamennyit érte?Nekem kérik a bankkártyám adatait,hogy 50dollárt kifizessek egy kitöltési útmutatóért.Holott ki tudom tölteni.Hogy van ez?
2010. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
NEM! Van egy fizetős oldal, de nekem direkt felhívták a figyelmem, hogy az ESTA teljesen ingyenes (volt). Azt viszont sajnos nem tudom, hogy mostantól fizetős-e, mert volt egy változtatás, hogy tizenvalahány dollárt kell fizetni érte.
2010. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Utánanéztem, szeptember 8-tól 14 dollárt kell fizetni az ESTA-ért. Szerintem Te nem erre gondoltál, mikor írtad, hogy kéri a bankkártya számod. Azon az oldalon 50 valahány dollárt ír, abba nehogy beleugorj! Szerintem egyszerűbb, ha most megigényled az ESTA-t, hisz 2 évig érvényes...
2010. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!