Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha megtehetnéd, hogy kiköltözö...

Ha megtehetnéd, hogy kiköltözöl az USA-ba melyik államba költöznél és melyik városba? Na és miért?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a vélemények, hogy szerintetek Amerika melyik részére lenne érdemes kimenni? Mik a javaslatok és mi az indok?:)

2014. ápr. 9. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Boulder kisvárosban, (Denvertől nem messze,) Colorado államban töltöttem 1996 nyarát. Az emberek nagyon kedvesek és előzékenyek voltak. Igazi "békebeli", kontinentális amcsi hangulat volt. Egyébként utazgattam is az Államok belső államaiban, és ott még ugyanaz a szellemileg tiszta légkör volt. Nyitott, barátságos, segítőkész emberek, kellemes hangulat.

Én amúgy is imádom a hegyeket, és hát Colorado állam a Sziklás hegység keleti oldalán és lábánál van. Sokat jártunk kirándulni, sziklát mászni, stb. Imádtam, jobban mint a svájci Alpokat, pedig aztán az is gyönyörű hely.



Ahová meg TUTI akkor se mennék, ha vinnének, az New York. De ami azt illeti, az egész keleti part elég gané hely, de New York mindenen túltesz. Rideg emberek, elfordulnak tőled az utcán, az időt vagy útbaigazítást nem tudsz kérni mert keresztülnéznek rajtad, kizárólag a lejmoló csövesek állnak szóba veled, de csak mert pénzt akarnak, ha megdöglenél az utcán, simán átlépnének és mennének tovább.

2014. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Washington államba, Seattle-be. Szép hely, tetszik a klímája (nehezen viselem a nagy hideget és a nagy meleget is, viszont az esőt szeretem, így nekem a kicsit angolos időjárás nagyon bejön). Vagy Hawaii-ba esetleg.
2014. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
33%
California, Los Angeles. Meg csak 14 vagyok,de nagy almom,hogy egyszer ott elhessek. Minden szempontbol nagyon tetszik az a varos,jo a klimaja,kozel van a tengerhez, nagy a nyuzsges,nem igazan szeretem a csendes kisvarosokat,inkabb az allando porges..:) Amerikaban ez az egyik legjelentosebb varos. Meg ugye eleg sok hires emberrel osszefuthatsz itt, kozel van Hollywood-hoz is. Egy alom:)*-*
2014. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jöhet még!:)


# 1: Floridában is olyanok az emberek? Engem az a hely vonz nagyon!:) Csak a tornádó valahogy eltántorító....

2014. ápr. 9. 20:45
 5/17 KoviAti válasza:
90%
Oklahoma city vagy környéke de csak is azért hogy el tudjak járni okc thunder meccsekre... vagy Wisconsin, Michigan
2014. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

ha már mész akkor olyan helyre menj ami a legjobb valamiért


new york

los angeles

las vegas

miami

2014. ápr. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
# 6: Miami tetszik a legjobban!:)
2014. ápr. 10. 17:51
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

Menetrendszeru karogo varju szolgatatasunkat hallhatjak: [link]


In 2012, 49.0 million Americans lived in food insecure households,


nem erdemes az USA-ba menni hacsak nincs stabil, jol fizeto allasajanlatod. Ezek a 20-30-40 eves emlekek mint az elsoe mar abszolut nem ervenyesek!

2014. ápr. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Én New Yorkba mennék, az a legszimpatikusabb számomra.

Ha oda nem mehetnék, még Minneapolis jöhetne szóba.

2014. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9 vagyok.

Még SF-t kihagytam, de oda is szívesen mennék, az a európaiasabb Egyesült Államokbeli város, mások beszámolói alapján kedves emberekkel, megfelelő népsűrűség, sok látnivaló...

2014. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!