Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Valaki leirna mindent ami...

Valaki leirna mindent ami kell ahoz hogy kimenjek kaliforniaba LA-be?

Figyelt kérdés

most nyáron

1. mondjuk 3 napra vagy 1 hétre

2. később letelepedni

sose jartam még külföldön



2013. jún. 4. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Túristaként kimehetsz,megkeresel egy utazási irodát és intézed.Letelepedni Amerikába már nagyon nehéz lesz....Nehéz bevándorolni,hacsak valami szuper (pl. kutató,agysebész) végzettséggel nem rendelkezel,vagy nem házasodsz oda.
2013. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Elsosorban az kell hozza, hogy veszed a faradsagot es visszaolvasod a sok ezer kerdest, mert mindegyikre erkezett jo valasz es a te kerdeseidre is talalsz valasz.


Ha megsem, akkor gyere ide vissza es kerdezz valami UJAT!


3 napra butasag ilyen messzire utazni! 1 hetre is!

Minimum 2 het, de hozzam peldaul latogatni ismerosok mindig minimum 1 honapra jonnek, szulok 2 honap (LA-be); es meg ez is rovidnek tunik...

2013. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Lássuk csak! Kell hozzá pénz, vízum, betegbiztosítás, de ez még egy hétre is h*lyeség. Legalább 1-2 hónapra lenne érdemes. :) Ami meg a letelepedést illeti, az tényleg nagyon necces. Nem tudom pontosan mi kell hozzá, de az tuti, hogy sok időt kell ott töltened, mielőtt betelepülhetsz rendesen (és persze tudnod kell bizonyítani is az ottlétedet). És muszáj a vízum, ami nem túl olcsó szerintem. Ezen belül, hogy Kaliforniába kell-e más egyéb, azt végképp nem tudom. (Mert ugye az USA-ban kb. minden államra más-más törvények vonatkoznak.)

De szurkolok Neked, remélem összejön majd a letelepedés is! ;)

2013. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

utlevel

repjegy

ESTA engedely


letelepedni nem fogsz tudni.

2013. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Addig örülj még nem jártál ott.

De ha annyira ott akarsz élni egy ideig akkor jelentkezz főiskolára,egyetemre.


Figyeld csak meg hogy tárt karokkal fognak várni:

[link]

2013. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!