Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Akik utaztak már ESTA-val,...

Frigg kérdése:

Akik utaztak már ESTA-val, mennyi idő alatt kapták meg az engedélyt?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Pár perc alatt.
2013. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Uhh, nem gondoltam, hogy ez ilyen gyorsan megy :O

Köszönöm szépen a választ :)

2013. máj. 21. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
tesomnak 2 nap volt. van amikor lassabb ezek szerint
2013. máj. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 pechman8 válasza:

Nekünk szinte azonnal megjött. 1 perc.

A válasz mikor megjön nyomtasd ki. Vidd magaddal.

2013. máj. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne, hogy olvastam másik kérdésnél, ez a bankszámlás befizetős dolog.. Akkor ez ugye nem átverés? Megkerestem az ESTA hivatalos honlapját, és volt egy olyan opció, hogy bizonyos pénzösszegért ők foglalkoznak az esta-ügyemmel, ha én nem akarok bajlódni az angol nyelvű oldallal. Ez plusz pénz, azt tudom hogy az esta-ért is kell fizetni valamennyit alapból.
2013. máj. 22. 07:29
 6/9 anonim ***** válasza:
5 nap.
2013. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nehogy masnak fizess azert, hogy neked megcsinalja az ESTAt!!! Megorultel?


Inkabb fizess nekem :)


[link]


[link]

2013. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 videkifiu válasza:
Mennyel be a lakcimedhez legkozelebbi Ibusz utazasi irodaba. 3000 forintot kernek es nem kell bankarjaval fizetned.Ott kerjel repjegyet plusz 7 napra fizess ki egy szalodat,en autot is bereltem. 200ezer volt a repjegy,az auto 60ezer a szloda 10ezer naponta kb. Miamit ajanlom europai atszalassal. Amelyik sorba bealsz a hataror feher legyen. En egy szerb szarmazasu embert fogtam ki 3 perc alatt vegeztem. En is ezt tettem, ajanlom mindenkinek!
2013. jún. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már megoldottam tegnap, összesen két perc volt az egész :) még egyszer köszi a válaszokat!
2013. jún. 12. 07:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!