Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Nyert idén valaki Magyarország...

USAGC kérdése:

Nyert idén valaki Magyarországról a zöldkárya lottó 2014. -en?

Figyelt kérdés
Keresek nyerteseket, akik szintén a green card lottery 2014 programban "nyertek" és szívesen megismerkednének a többi idei kiválasztottal, köszönöm!

2013. máj. 8. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én sajnos nem, pedig nagyon reménykedtem. :((

Tök jó neked! :)

2013. máj. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kathy79 válasza:

Íratkozz fel ha érdekel!

Zöldkártyával az USA-ban!

Sokan vágyakoznak az USA-ba, a szerencséseknek ez valóra is válik. Volt egy fórum ahol a zöldkártyára pályázok és a szerencsés nyertesek segíteték egymást, tapasztalatokat cseréltek. Sajnos azóta megszünt, ennek hiányára reagálva hoztam létre ezt az oldalt. Miért is? Mert anno nekünk ott egy nagyon erős barátság született. Egyik család segítette a másikat, támogattuk egymást. Nagyon nehéz lett volna elkezdeni itt élni nélkülük. Kivánom, hogy minden zk nyertes kapjon érdemi segítséget, támogatást, szövödjenek barátságok, legyetek boldogok!

Itt lehet feliratkozni:

[link]

2013. máj. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én 2014-es nyertes vagyok. A nyomtatványokat, dokumentumokat már elküldtem, most várakozás az értesítésre, hogy eljutok e a konzuli interjúra. Ezt szeptemberben kezdik feldolgozni,a tavalyi sorszámokat alapul véve nekem kb 6-8 "csendes" hónapom van lélekben (is) felkészülni a folytatásra.

Nagyon szívesen felvenném a kapcsolatot sorstársaimmal, akik ugyanúgy izgalommal, félelemmel kevert örömben töltik a most következő időszakot :)

2013. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 glaci75 válasza:

Sziasztok !

Én is megnyertem a 2014-es lottót, beadtuk a papírokat és a visszajelzésre várunk. Van már valakinek időpontja a konzulátusra? Milyen sorszámotok van?

2013. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! Elmondanád, hogy hol és hogyan jelentkeztél? Csak mert én is jelentkeztem már nem egyszer, de az ellenőrző kódot sehogy sem sikerült ellenőrzésre használni, mert az oldal mindig error üzenetet adott azzal az indokkal, hogy nem jól írtam be kódot (pedig azt írtam be amit kaptam) .....így abszolút tanácstalan vagyok az ügyben :(
2014. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

üdv mindenkinek.

Ha kihúznak lottón és felhivnak a nagykövetségre vizumtárgyalásra ott pedig kiderül hogy nem rendelkezek sem külföldi szponzorral sem pedig az országba való belépéshez szükséges 14000 dollárral

(2.5milló forint)akkor mi van?

törölnek a nyertesek közül?

Vagy ez hogy működik?

2014. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En meg megvettem 5000 dollarert..
2016. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

Én megnyertem.

Mivel volt szponzorom,és én voltam pont a 100000-ik nyertes ezért a külügyminisztériumtól ajándékba kaptam new jersey-ben egy házat és egy autót.

2016. márc. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!