Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 18 évesen, friss érettségivel...

18 évesen, friss érettségivel érdemes lenne au pairnek menni Amerikába?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom hogy főiskola így, főiskola úgy, én nem szeretnék menni, és úgy gondolom, ha au pairként kezdek Amerikában, később szert tehet olyan kapcsolatokra, amik lévén akár legálisan ki is költözhetek. Szerinteted?
2012. okt. 27. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Előbb írni tanulj meg szerintem....

De nincs kizárva hogy találkozol valakivel aki később elvenne csak az a gond hogy senki nem külföldit akar elvenni ott sem,mivel 310 millió ember lakik az államokban ezért biztos van olyan aki hasonló külsővel/belsővel rendelkezik.

Ezért minek fizetnének érted amikor ott van 310 millió amerikai???

Szerintem annyira senki sem különleges hogy 310 millió ember közül ne lenne egy hasonló ember sem....

De azért meg lehet próbálni de azért én biztos nem csinálnák ilyet mert aki elvenne annak azért valami agyi baja lehet,és sajnos nagyon sok örült van az USA-ban szóval én sokszor meggondolnám a házasságot.

De külföldön is lehet ám tanulni és addig kint maradhatsz.

De munkát nem fogsz kapni amíg nem lesznek meg a papírjaid.

2012. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2012. okt. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem házasságra gondoltam, hanem olyan munkahelyekre akik szivesen fogadnának legálisan.
2012. okt. 28. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre nem sok az esély, főleg nem végzettség nélkül.
2012. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem annyira, mivel általában ovónői vagy van külön dadatanfolyam, ott végzetteket szoktak alkalmazni..
2012. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!