Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit szoktak kérdezni a repülőt...

Mit szoktak kérdezni a repülőtéren?

Figyelt kérdés

Amerikába szeretnék utazni kb. 3 hónapra,& még soha nem repültem,illetve ilyen messze még nem is utaztam...Mit érdemes vinni 3 hónapra???Mit nem szabad vinni???Miket kérdeznek???Ha Amerikába értem,leszálláskor átadom a repülőn kitöltött nyomtatványt,Útlevelet,Estat & mit kérdez az emigrációs tiszt(azt hiszem így nevezik :-))???

Ha lehet,akkor angolul írjátok le a kérdéseket,így legalább tisztában leszek vele!:-)

Egyébként lány vagyok,párom van,nem letelepedés miatt megyek!:-) Csak mielőtt valaki kérdezné!Várom válaszaitok!

Ha lehet akkor olyanok írjanak,akiknek van tapasztalatai!Előre is köszike!:-)


2011. júl. 4. 09:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Rpóbálj meg ne fekához kerülni, mert azok nagyon szeretnek "visszaélni" a hatalmukkal! Bár Nekem nem volt velük semmi konfliktusom, sőt: Pittsbourgban nagyon készségesek voltak velem, pedig nagyon bénáztam. Washingtonban szálltam le, ott sem volt különösebben gond semmi!!! Sok-sok sikert kívánok Neked. A repülőút nagyon jó, én is nagyon féltem, de ha tudtam volna hogy ilyen jóérzés repülni, akkor csak repülővel közlekednék. Pedig én háromszor szálltam át még kiértem!!! Mindent bele! Klassz lesz meglátod!!!
2011. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!Rendesek vagytok!Kérdéseimre választ kaptam!:-)Max. ha eszembe jut valami,akkor írok Nektek!
2011. júl. 5. 12:04
 13/17 A kérdező kommentje:

Most jutott eszembe :-)

Egyáltalán lehet telefontöltőt,hajszárítót vinni???

Csak mert úgy hallottam,hogy arra felé más a hálózat,illetve csatlakozók...

Mondjuk szerintem a telefonnal nem fogok sokra menni,de a hajszárító érdekelne...

Ha valaki tud,légyszi válaszoljon!Köszike!

2011. júl. 6. 09:52
 14/17 anonim válasza:
A repülőgépen milyen nyomtatványt kell kitölteni? Milyen kérdések vannak? Aki kicsit beszél angolul, az megérti a kérdéseket?
2011. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, más csatlakozó kell. Én anno a Media Marktban vettem átalakítót. Ha elmondod, hogy az USA-ba szeretnél utazni és szükséged van ilyenre, tuti segítenek.
2011. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Olvasgattam itt, hogy kinn nem szívóznak, hát nem tudom, biztos függ attól, hány éves vagy, mert a diákok 16-18 évesen kevésbé telepednek le egyedül kinn, mint egy 30 év körüli ember. Én 31 (nő) vagyok. Totál kifaggattak a kinti repülőtéren, és tényleg nem mindegy, melyik tiszthez mész, de hát honnan lehet ezt előre tudni? Talán amelyik sor gyorsan halad, de én kifogtam, hogy tök üres volt a terem, és egy pasi nem valami kedvesen rámparancsolt, hogy menjek oda, szóval nem volt választási lehetőség. Kérdezte minek jöttem, kihez jöttem, meddig leszek, van e jegyem haza, van e munkám otthon, van e gyerekem, családom, mit fogok ilyen hosszú ideig kinn csinálni, hoztam e valalmi vámolnivalót az országba. Én elég rosszul éltem meg ezt a faggatást, mert legszívesebben azt mondtam volna, mi köze hozzá, de hát alázatosan válaszolni kellett kb 20 percig faggatott nagyon izzasztó volt, mert elég nehezen értettem, mire kíváncsi, és ő is alig értette miről zagyválok neki.
2011. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Még ezt is kivizsgálták, hogy akihez megyek az legálisan tartózkodik-e az országban, ezt egy számítógépes rendszeren keresztül nézte meg, és tök érdekes volt, mert minden benne volt az illetőröl, még jó hogy minden rendben volt vele. :)

2011. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!