Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit jelentenek a vezetékre...

Mit jelentenek a vezetékre feldobott cipők?

Figyelt kérdés

most 2 filmre emlékszem hogy találkoztam velük, és mind2 ben mást jelentett.

pl.: Big fish - egy faluban ..., üzenete: aki itt jár, annak nincs szüksége cipőre, vagyis maradj, ne menj tovább.


2011. márc. 24. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
annyian laknak a házban:D
2011. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
haha, na tényleg
2011. márc. 25. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Államtól, várostól függ. New Jerseyben például jelentheti azt, hogy a környéken van drog dealer.

Kaliforniában az iskolák környékén a tanév utolsó napján szokták feldobálni, ezzel ünnepelve a suli végét.

2011. márc. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

ilyenek vannak?? és ki, honnan tudja, hogy mit jelentenek ezek? itthon is csinálják ezt, vagy csak az USA-ban?

ki talál ki egyáltalán ilyeneket?

2011. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom hogy a fekete negyedekben szokás,hogy ha meghalt egy fekete testvér!

Ez nem vicc,én így hallottam egy amerikában élő ismeröstől!

Persze mindenhol mást jelenthet,de a feketéknél népszerü szokás ez,lehet fehérek is csinálják,de ott mást jelent!

2011. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
érdekes, köszönöm a válaszokat
2011. márc. 28. 21:08
 7/10 Rita Anna válasza:
100%
Szia!Nálunk a Honvédségnél akkor landoltak a tornacipők a villanydrótokon,amikor már leszerelés előtt voltak a kiskatonák.Jó sok van belőle még a mai napig is. :D
2011. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam valami olasz szokás ez. Aztán épp nemrég láttam egy csapat srácot, és egyik ezt tette. No gondoltam nem birom ki megkérdem. Nem voltak visszataszítóak megkérdem. Mire a válasz. Csak heccből.
2011. ápr. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Róna utcában (Bp) a suli előtt:

[link]

2012. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia 4# -eske.

Persze hogy van. Rengeteg..

Csak kicsit el kell menni túrázni, ha nyitott szemmel jár az ember, bizony sokat találni..


[link]

2014. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!