Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikai jogositvanyom van....

Amerikai jogositvanyom van. Vezethetek ezzel itthon?

Figyelt kérdés
Vagy itthon is le kell vizsgaznom, es csak magyar jogositvannyal vezethetek itthon es az EU-ban?
2010. nov. 7. 12:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
neki viszont amcsi jogsija van..ott nem annyira elterjedt a manuális.
2010. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem hogy nem elterjedt, hanem mar "lejart". Az emberek nem vesznek manualist mar. De ott is, mint itt, nehany munkahelyen meg mindig megkovetelik a manualist.
2010. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, vezethetsz, amennyiben 3 hónapnál nem maradsz tovább. Utánna le kell vizsgáznod és a magyarral kell vezetned. Ahogy USA-ban is vezethetsz a magyarral, ha turistának mész ki. De hosszabb idő esetén ott is le kell vizsgáznod.

És semmi köze a jogsinak ahhoz, hogy a kocsi automata váltós vagy manuális. Én New York-ban élek és ott is vizsgáztam. Nem automatásn, hanem rendesen, mert direkt olyat kértem és nemrég vettünk kocsit, nem automatát.

tehát nyugi. Lehet vezetni, de hosszú távra az adott ország vizsgája kell.

2010. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
22:09: Europaban igenis szamit, hogy automatan tanultal-e, mert akkor manualist nem vezethetsz, mert akkor nem is tudsz manualison vezetni. Nekem ez volt a tapasztalatom... nyilvan, aki manualison akar vezetni, megint mas tema, mert az automatat megtanulni semmiseg. Visszafele van a gubanc.
2010. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én csak a saját tapasztalatot irtam. De már rég túl vagyok rajta, hogy bármit is magyarázzak magyaroknak arról, hogy amerikában milyen szokások és szabályok vannak. Úgyis valaki bele fog kötni. Úgyhogy nem vitatkozok, nem magyarázok. Legyen igazad.
2010. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!