Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehetne kijutni Ameriki...

Hogyan lehetne kijutni Amerikiba a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

Örök életemben arra vágytam, hogy kimehessek dolgozni. És megnézhessem milyen ott az élet. Idehaza kamionozok, azt szeretném odakint is csinálni. De egyszerű munkákat is elvégzek, szinte bármit. Meg akarom tapasztalni milyen ott, mert úgy érzem marad bennem egy üresség, ha ezt nem lépem meg.


Nyugat európát már teljesen bejártam, és nem vagyok elégedett. Kíváncsi lennék, hogy amit elgondolok Amerikából, abból mi igaz, és mi nem.


Én kicsit leragadtam a 80as évek feelingjénél, és zenéjénél. Öreg rockot szeretem, ez is kellőképp inspirál, hogy kimenjek. No de hogy? ki lehet még szökni utazó vizummal? 22/F


2010. szept. 19. 22:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"Nyugat európát már teljesen bejártam, és nem vagyok elégedett". Hat ez nem ujdonsag. Es melyik magyar elegedett? Ha van penzed azzal mindent megvasarolhatsz meg az itt tartozkodasodat is. Ha nincs penzed, akkor inkabb keruld az orszagot, mert tovabbra sem leszel elegedett.
2010. okt. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

18:22

a magyarokat mar FIGYELIK! nincs csak ugy elintezve, hogy hozzamessz egy amerikaihoz es kesz, es maradhatsz. Sok szerencset hozza. itt is ismerik a rossz hirneveteket! :(((

2010. okt. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 florida válasza:
kedves elottem szolo, en nem papirokert valo hazassgra gondoltam. sokan vannak/voltak itt akik szinglik es van allampolgarsaguk aztan jon valaki Mo.-rol es megtalaljak egymast. sokat ismerek akik mar evek ota egyutt vannak.
2010. nov. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!