Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehetne kijutni Ameriki...

Hogyan lehetne kijutni Amerikiba a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

Örök életemben arra vágytam, hogy kimehessek dolgozni. És megnézhessem milyen ott az élet. Idehaza kamionozok, azt szeretném odakint is csinálni. De egyszerű munkákat is elvégzek, szinte bármit. Meg akarom tapasztalni milyen ott, mert úgy érzem marad bennem egy üresség, ha ezt nem lépem meg.


Nyugat európát már teljesen bejártam, és nem vagyok elégedett. Kíváncsi lennék, hogy amit elgondolok Amerikából, abból mi igaz, és mi nem.


Én kicsit leragadtam a 80as évek feelingjénél, és zenéjénél. Öreg rockot szeretem, ez is kellőképp inspirál, hogy kimenjek. No de hogy? ki lehet még szökni utazó vizummal? 22/F


2010. szept. 19. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Túristaként kimehetsz,de munkát nem nagyon fogsz semmilyent találni! Ott is érezteti hatását a válság! Kamionos pedig nem hiszem,hogy leszel! Ahhoz kellene egy cég amelyik alkalmaz,és megszerzi neked a munkavállalási engedélyt. Ezt feketén nem csinálhatod.
2010. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az jó később is, mikor már valamit átlátok a helyzetből.

Meg ahhoz én úgy tudom át kell íratni a jogosítványokat, vagy újra levizsgázni.

2010. szept. 19. 22:57
 3/13 anonim válasza:
34%
Átúszol Miaminál!
2010. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kanadában sok teherautós állás van, ha az érdekel. Viszont oda nem jó a magyar jogosítvány.
2010. szept. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomo topik van errol a temarol. Ha nem tudsz talpraesetten informaciot gyujteni, akkor nem fogsz megelni kint sem.

Kamionoskent nem jo a magyar jogositvany, mindenkeppen vizsgaznod kell. A cegek nem fognak szponzorsagot vallalni, mert van egy csomo munkanelkuli kamionos akik enelkul is dolgoz/nanak.

Regisztralj tarskereso oldalon es vegyel felesegul egy amerikai allampolgart, akkor lesz munkavallalasi engedelyed (is, a felesegeden kivul).

2010. szept. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 orsybaba88 válasza:
100%

próbáld meg, nekem egy ismerősöm volt kint nyáron turistavízummal. 90 napig lehetett kint, és szállodákat takarított, egy csomó cuccot vásárolt, és még haza is hozott lóvét. Ha csak a kaland kedvéért mégy, rajta!!!

Nem árt persze, ha van ismerős, aki segít munkát találni (még ha feketén is), szállást, ilyesmit. A kinti kamionozás szerintem elég valószínűtlen.

Az egészhez kell indulótőke, repjegy, stb. Ha ez megvan, vágj bele!!

Én világ életemben szerettem volna külföldön élni, mikor lehetőségem lett volna rá, nem mertem kimenni, most meg már nem tudok, mert túl sok minden köt ide, magyarországhoz és egerhez konkrétan.

VÁGJ BELE!!!!!!!!!

2010. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Még a Kanada is beleférne. :) Indulásnak jó.

Akkor először azt megpróbálom. Köszi.

2010. szept. 20. 11:21
 8/13 anonim válasza:
100%
Sok szerencsét!! nekem isminden álmom Amerikában lakni / dolgozni. olyan jó látni hogy nem vagyok egyedül:)
2010. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miben gondolkozol?
2010. szept. 27. 16:16
 10/13 florida válasza:
58%
Hogy maradhass is hosszabb tavon: Megnyered a zoldkartya lottot, vagy hazasodsz egy amerikai allampolgarsaggal rendelkezo egyennel.
2010. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!