Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi pénz kell mindehez?

Mennyi pénz kell mindehez?

Figyelt kérdés
14,5 éves lány vagyok és azt tervezem, hogy kiköltözöm az USA-ba amikor lesz elég pénzem. És szeretném elvégezni a Yale Egyetem dráma szakát is. Tudom, hogy van a zöldkártya meg amerikaival megházasodás meg az egyetem, demégis szeretnék kiköltözni ha még nem is New Yorkba, de ott valahol egy kisebb vidéki városban, Connecticutban
2010. szept. 17. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá..
2010. szept. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi de én arra vagyok kíváncsi mennyibe kerül ez?
2010. szept. 18. 08:34
 3/6 anonim ***** válasza:
több millióba lehet azis h mindennel együtt 10 millióba is...
2010. szept. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj,de 14.5 éves vagy..Még legalább 10 év mire eljöhet az idő,hogy a tereidet valóra váltsd..Ki tudja ma megmondani neked,hogy 10-15 év múlva mennyibe fog ez neked kerülni..Hiszen ahogy mondják sok víz lefolyik a Dunán..Ki tudja mi lesz veled 10-15 év múlva? Lehet akár 10 millió vagy akár 20 millió is..Ki tudja mennyit fog érni a forint és a dollár???

Szóval sok sikert neked a későbbiekben,és kevesebb ilyen értelmetlen kérdéseket..

2010. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
addigra mar a dollarnak sem lesz erteke, a gazdasag meg jobban ossze fog omlani. hazassagot kotni amerikaival...sorry...mar figyelik ezert a magyarokat. szinhaz, drama? ma mar nem megy az ilyesmi sem. tervezzel el valami olyat ami hamarabb es konnyebben megvalosithato. :)
2010. okt. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sok-sok pénz!De ha felveszed valamelyik vallási intézménnyel pl. jehova vagy baptista egyházzal a kapcsolatot,megtanulsz angolul,bármi lehetséges. De a vöröskereszttel is kijuthatsz.Amúgy a házasságról tegyél le,de az állampolgársági vizsga még bejöhet.Kb 3 és fél év múlva kimehetsz,de addig dolgozz diákmunkában sokat és spórolj!Suliba ha nem is jutsz be,attól még munkát vállalhat és boldogan élhetsz.Igazából bármi lehetséges, ha nagyon akarod!Sok sikert!
2011. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!