Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi pénz kell ahhoz hogy...

Mennyi pénz kell ahhoz hogy letelepedjünk Canadában?

Figyelt kérdés
Elfogunk költözni és viszonylag sok pénzért eltudjuk adni a házat, de ha mindent kifizetünk kb. 3 millio forint marad belőle. Hülyének fogtok nézni de 15 éves vagyok és gyülölöm magyarországot, minden álmom hogy amerikában lakhassak.. de anyám nemakar annyira menni mert neki itt van a barátja stb.stb. de én meg utálok igy élni... szoval a kérdés az hogy mennyi pénz kell ahhoz hogy kint letelepedjünk?
2010. szept. 2. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennél kicsit több kellene, bár nem tudom a részleteket. (bérelt lakásba?)

Amúgy írígyellek. Canada nagyon szép ország, s nekem bejön az éghajlata is. Ha csak rajtam múlna én is oda mennék. Sok sikert!

2010. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom azt, hogy maradj az országban, ha nem köt ide semmi, és gyűlölöd... DE!! Fiatal vagy még, és jelen esetben édesanyád a főnök.

Pár évet még biztosan kibírsz Magyarországon, aztán ha 18-19 éves leszel, kimehetsz egyetemre, ha okos vagy. Ha pedig nem, akkor pár évet dolgozol, és félreteszed a pénzt, aztán új életet kezdhetsz Kanadában.

2010. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek veled! Menjetek, tényleg jobb lesz külföldön! Én is mennék, de majd csak diploma után:D

19/L

Kérdésed hány főre vonatkozik?

2010. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 baranyi kálmanné ***** válasza:
61%
Szerintem is aki meg teheti menjen mert, biztos jobb lesz!!!
2010. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:) 3 fő.
2010. szept. 2. 20:07
 6/12 A kérdező kommentje:
am nem tudom hát először csak bérelt nem?:S
2010. szept. 2. 20:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
És mire akarsz hivatkozni a letelepedési engedély igénylésénél? Emigránsként kitoloncolnak,de lehet, h be sem engednek benneteket. Házat venni drága, bérelni már tudtok normálisat 600-800 dollárért. Munkát nem tudtok vállalni engedély nélkül, ott van még az egészségbiztosítási kártya is...ráadásul nagyon beszigorítottak a mostanság csőstül kiment rengeteg roma miatt.
2010. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy szigorúak..S: ráadásul anyám tanár, tesóm még nem dolgozhat de anya meg nem akar ugy megtnaulni angolul.. mondtam neki h anélkül nem fog menni... mert azért ő is kimenne... én már nagyon jól beszélem a nyelvet, csak hát mihez kezdjek 15 évesen..?
2010. szept. 2. 20:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyelv nélkül pláne esélytelen: vagy angol, vagy francia. Francia nyelvterületen nagyobb a munkalehetőség. De ismétlem, ha csak úgy kimentek....visszaküldenek. k Kirándulásnak meg kicsit túl drága lenne, főleg, ha mindent felégettek magatok mögött:( Nem akarok okoskodni, csak segíteni, hogy ne bánjátok meg. Igaza van annak, aki az ösztöndíjat javasolta.Tanulj, tanuljatok. Nyelvet főleg.
2010. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát sajnos az a legtisztább ha vérsz 3 évet vele, és középsuli után próbálkozol vhol külföldön.. Én 17 vagyok, és 13 évesen döntöttem el hogy külföldön akarok lakni, de már kisgyermekkorom óta nagyon érdekelt, hogy milyen máshol. Engem sem köt semmi ide, már voltam látogatóban néhány helyen, és hamarosan mehetek a saját utamra..


Szerintem tarts ki még egy kicsit, szenvedés lesz, de gondolj arra, ami utána lesz. Sok sikert, remélem menni fog!

2010. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!