Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Aki volt már USA-ban kérdezték...

Aki volt már USA-ban kérdezték, vizsgálták a határon, hogy mennyi pénz van nála, vagy elég a meghívólevél, amiben le van írva, hogy a költségeket állják?

Figyelt kérdés
Nem viszek százezreket magammal, de hallottam, hogy kell rendelkezni egy bizonyos összeggel, amit vizsgálhatnak. Ez tényleg komolyan veszik? Ez tényleg igaz? A meghívólevélben le van írva,hogy állják a költségeimet, de persze azért lesz nálam bizonyos összeg. És, ha mondok mondjuk 1000 dollárt, de nincs nálam az nagy baj lenne? Ezért visszafordíthatnak?
2010. júl. 20. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézik, hogy mennyi pénz van nálad. Persze valamennyi legyen, dene milliók :D
2010. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, hogy valamennyinek kell nálad lenni. A meghívólevél egy formális dolog, le kell benne írni, hogy állják minden költségedet az ott tartózkodásod alatt. A belépéskor meg lefotóznak, vesznek ujjlenyomatot és megkérdezik mennyi pénz van nálad. De ez csak első belépéskor van így.
2010. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És mindegy, hogy mennyi pénz van nálam? Ezt a kérdést nem mindig kérdezik? Van jelentősége, hogy mennyi pénzt mondok? Ez olyan fontos nekik? És,ha többet mondok, mint amennyi van nálam, akkor mi van?
2010. júl. 20. 19:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi lenne ha az igazat mondanád? :)
2010. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Talán akkor azt mondanák, hogy az szerintük nem elég ahhoz, hogy kint megéljek és visszaküldenek. Én ilyenektől is tartok. A meghívólevelet remélem elfogadják.
2010. júl. 21. 10:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rokonaim tobbszor jottek ki. Mindig meghivolevelet kertek csak. Penzrol sosem kerdeztek oket, de ha ilyen elofordulna, az igazat mondd. Ennyi. Nem szabad hazudni.
2010. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. júl. 21. 17:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én meghívólevél nélkül mentem J-1 vízumal 10 éve. A landing cardra még nem is tudtam leírni a címet, hogy hol leszek, mert még én sem tudtam. Mégis beengedtek, s még a pénzemről se kérdezték. Semmit. S nem is volt nálam több potom $100-nál.
2010. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nem kérdezik.

viszont ha közvetlen járattal jössz BP ről,készülj fel,hogy otthon elég rendesen kifaggatnak.

én speciel nagyon meglepődtem mert amerikai oldalon vártam ezt.

ideértem,itt meg 2 kérdés,mehettem is tovább...

2010. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok.


ja és kb. 90 dollárom volt :)

2010. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!