Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ba való költözéshez elég...

USA-ba való költözéshez elég egy ejtőernyő, meg 1000 dollár?

Figyelt kérdés

Régóta olvasgatom ezt a kategóriát, igazából infókat gyűjtök hogy lehetne a legkönnyebben megpróbálni.

Kedvencem a Mexikó felől átgyalogló kérdező volt, de volt még sok másik is, akik adtak elég jó ötletet.

Én így szeretném megpróbálni, akinek van ebben tapasztalat, jólesne tőle a vélemény.

Kielemezve az előző kérdéseket és a ráadott válaszokat, én is a Mexikó felőli belépésre szavazok.Én megkérnék egy mexikói pilótát hogy este szálljon fel velem a határ közelében, Ciudad Juárez közelében, ahol már eléggé sivatag van.Este kiugranék több ezer m fölött, mikor déli áramlású front van, persze ezt már előre megnézném, akkor mennék.

A levegőáramlás több száz km-re beljebb vinne, de mégis föld közeli távolságban siklanék az ernyővel.

Valamelyik déli államba mennék, ahol a sok bevándorló miatt nem tűnnék fel.Ha mégis egyszer elkapnának, már mondhatnám hogy több tíz éve itt élek, sehol nem tudnák mikor jöttem, mert nincs hivatalos belépési feljegyzés rólam.

Ezer dollár első fizetésig jó volna, valami szállodatakarítást keresnék elsőnek, aztán majd feljebb lépnék idővel.

Ez mennyire kivitelezhető ezekkel a paraméterekkel?

Angolul spanyolul tanulok, hogy betudjak gyorsan illeszkedni az új kollegák közé.


2021. jún. 7. 15:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Én megkérnék egy mexikói pilótát"


És Mexikóba hogyan jutsz el?

Szintén megkérsz néhány pilótát, ha már úgyis arrafelé mennek?????????

2021. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Shai-Hulud ***** válasza:
96%

Szerintem inkább várd meg a legközelebbi tájfunt, még a mexikói pilótára sem kell költened. Csak kiállsz a Bahamákon a szabad ég alá, és a tájfun majd letesz valahol Louisianában, New Orleans-tól nem messze.

Ja, azért nem árt, ha kicsit gyakorolsz itthon a centrifugával...

2021. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

„És Mexikóba hogyan jutsz el?”

A rengeteg eszével kimegy Kanadába. Az olyan sivatagos helyeken, ahol a madár sem jár (pl. 51-es körzet) átoson az Államokon, le Mexikóba. Ott keres egy pilótát…

2021. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

"Én nem ernyőzöm, de emelkedni is lehet vele"

Ezt én is tudom, de eszembe nem jutott volna, hogy kérdezőnk fényes nappal akar, integetve mondjuk 5000-ről lesiklani (besiklani) az USA-ba.

Vagy rosszul tudom, hogy éjjel nem túl gyakori (hasznos)a termik?

Nappal felhő (szép bárányfelhő) alatt van esélyed találni.

Ha van is, éjjel nem látod!

2021. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
A szerelem siklóernyőn érkezik. Ja nem. Mexikóból. Csak a régiből vagy az újból?
2021. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
92%

1000 dollár felesleges, nem lesz módod elkölteni.

Kosztot, kvártélyt egy darabig adnak..

2021. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#11

Kiáll az egyik felhő szélére, és a kezében táblával "xxx-ba akarok menni!" stoppol. Aztán vagy felveszi az egyik arra repülő pilóta, vagy nem.

Ja, nem.


#16

Koszt, kvártély csak addig, amig találnak neki egy repülőt, ami visszahozza Mo.-ra.


Kérdező,

az alacsonyan szálló repülőgépeket kilövik a határon, tehát nem tudsz kiugrani. A kozepes magasságban szálló gépeket bemérik a radarok, ha ki is ugrasz az ejtőernyőddel, az éjjellátó infraizékkel még azt is lekövetik, hogy merre száll a fingod. A magasan szálló cuccokból, amiket a radarok nem tudnak bemérni (pl. ISS) meg nem tudsz kiugrani egy sima ejtőernyővel.

Szóval egyszerűbb, ha valami másik módszert találsz ki.

A Star Trekből ismert teleportálásra még nem gondoltál? Esetleg kérsz egy köpönyeget Harrytől? (Harry Potter-től).

Vagy Kanadában felajánlod, hogy leteszteled az anyagot? [link]

2021. jún. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!